Ten film zburzy wszystko w co do tej pory wierzyłeś! Brutalna PRAWDA zawarta w jednym dokumencie.

„Zeitgeist. Spisek rządzi światem” wdarł się w świadomości ludzi na całym świecie niczym taran burzący wszelkie wyobrażenie o tym co znaliśmy dotychczas. Kontrowersyjna seria Petera Josepha zyskała tylu zwolenników co przeciwników. Po obejrzeniu tego dokumentu, twoje spojrzenie na świat zostanie zrównane z ziemią…

Premiera filmu Zeitgeist odbyła się w czerwcu 2007 roku za pośrednictwem serwisu Google. Produkcja od razu zyskała wielką popularność i oglądalność.

Film Petera Josepha nie pozostawiał obojętnym, podważał bowiem obowiązujące status quo w wielu ważkich dziedzinach.

W pierwszej części autor filmu ukazuje religię chrześcijańską oraz postać samego Jezusa Chrystusa jako szereg porównań i zapożyczeń z kultur starożytnych opierających swoje wierzenia na „wędrówce gwiazd i słońca”.

Ta część spotkała się z ogromną falą krytyki.

Wciąż imponująca liczna rzesza wyznawców Chrystusa wskazała wiele niedociągnięć w uzasadnianiu kolejnych, według autora – mitów chrześcijaństwa.

Zeitgeist

Naszą uwagę przykuła druga część poświęcona WTC i przyczynom tej tragedii. Tutaj spotkamy rzeczowe, miażdżące wręcz fakty o których głośno mówić nie wolno. Dowody na celowe wyburzenia budynków, postawione pytania odnośnie faktycznej fizycznej „obecności” samolotów podczas „zamachów. W końcu delikatne aczkolwiek sugestywne naprowadzenie na faktycznych sprawców zamachów z 11 września.

Trzecia część opowiada o światowej gospodarce w rękach oligarchów. O początkach tego procederu. Bankowość, wojsko i media służą jedynie zdobywaniu i utrzymywaniu władzy, a społeczeństwa są często oszukiwane nawet w zasadniczych kwestiach historycznych…

Zeitgeist film

Reżyser Peter Joseph nakłonił wielką rzeszę ludzi do refleksji, dyskusji i własnych poszukiwań. Nie poprzestał na jednym tylko dokumencie.


Polska ma gigantyczne złoża złota i miedzi. Wielkie bogactwo, którego nie możemy tknąć!

Polska ma gigantyczne złoża złota i miedzi. Wielkie bogactwo, którego nie możemy tknąć!


Kolejny jego dokument to „Zeitgeist. Pieniądz rządzi światem”, w którym reżyser ujawnia korupcję wszechobecną w bankach i korporacjach, oraz „Zeitgeist: Moving Forward” o rozdźwięku między ludzką naturą a współczesnym społeczeństwem, destrukcyjnej sile obowiązującego obecnie modelu ekonomicznego i katastroficznych wizji przyszłości ludzkości.

Koniecznie zobacz i sam wyciągnij wnioski. To nie jest odpowiedź na wszelkie pytania, ale punkt zahaczenia i impuls do poszukiwania prawdy:

 

Zobacz również:

 


UDOSTĘPNIEŃ