Świat w szoku! Nie żyje znany youtuber. Koszmarny wypadek…

Do koszmarnego wypadku doszło na autostradzie w San Diego. Samochód McLaren 650s, za kierownicą którego siedział znany youtuber 18-letni Trevor Heitmann, jechał pod prąd z prędkością ponad 160 kilometrów na godzinę.

Doszło do czołowego zderzenia z innym autem, którym podróżowała matka z córką. Obie zginęły na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło 23 sierpnia ok. godz. 16:30. Autem, w które uderzył samochód prowadzony przez Trevora „McSkilleta” Heitmanna, jechała 43-letnia kobieta i jej 12-letnia córka.

Oba pojazdy natychmiast stanęły w płomieniach, podróżujące nimi osoby nie miały żadnych szans.

W karambolu uczestniczyły także trzy inne samochody. Kierowca jednego z nich został ranny i trafił do szpitala.

Jego życiu nie zagraża jednak śmiertelne niebezpieczeństwo.

Jak podali kalifornijscy śledczy w jednej z lokalnych telewizji, pół godziny przed wypadkiem doszło do zagadkowej sytuacji. Trevor „McSkillet” Heitmann rozbił bramę prowadzącą do jednej ze szkół.

Potem wyszedł z samochodu i wybił szybę w budynku, a następnie uciekł.

Na razie nie wiadomo, co miała oznaczać akcja i co youtuber chciał zrobić. Nie wiadomo też, czy w dniu tragedii był trzeźwy.

„McSkillet” był popularnym twórcą wideo.

Jego filmiki regularnie oglądało niemal 900 tys. użytkowników serwisu YouTube. 18-latek udostępniał głównie filmiki dotyczące gry komputerowej Counter Strike.

Dziewięć miesięcy temu Trevor „McSkillet” Heitmann pochwalił się swoim czarnym sportowym McLarenem 650s, który okazał się jego trumną na kółkach.


UDOSTĘPNIEŃ