Holenderski bankier ujawnia piramidę władzy światowej! To się w głowie nie mieści…

 Ronald Bernard, holenderski bankier przedstawia w jaki sposób funkcjonuje struktura rządu światowego, nietykalnego, ustanowionego na mocy międzynarodowych umów, mającego immunitet dyplomatyczny oraz status eksterytorialny z siedzibą w Bazylei i London City.

Były bankier szczegółowo opisuje w jaki sposób szczyt piramidy kontroluje cały świat poprzez system bankowy, korporacje i rządy.

Na szczycie piramidy znajduje się 8,5 tysiąca osób, które mają wpływ na resztę populacji świata.

*Aby oddać prawdziwą moc przesłania, w artykule wykorzystano cytaty pochodzące z wywiadów z udziałem Ronalda Bernarda.

Kim jest Ronald Bernard?

Ronald Bernard wychowywał się w rodzinie, w której ojcu było daleko do wzorca kochającego tatusia.

To właśnie w dzieciństwie, aby przetrwać wszelkie nadużycia, nauczył się tłumić swoje emocje i „nie gryźć się” z sumieniem.

Jako dorosły człowiek został przedsiębiorcą.

Przez 30 lat pracował w różnych branżach, ale to w sektorze finansowym zrobił największą karierę.

Był dobrze znany w wielu krajach Unii Europejskiej.

Do świata finansjery wprowadził go pewien mentor, który na samym początku poinstruował go, że koniecznym warunkiem osiągnięcia sukcesu w świecie finansów jest „zamrożenie” i wyciszenie swojego sumienia.

Bernard zdobył największy sukces finansowy jako pomocnik tzw. dużych graczy, w tym banków, rządów, międzynarodowych korporacji, tajnych służb i grup terrorystycznych, którym pomagał w unikaniu podatków, wymianie walut, handlu depozytami i praniu brudnych pieniędzy.

Ta działalność pozwoliła mu wejść w świat najwyższego 1% piramidy globalnej elity finansowej.

Na szczycie piramidy

W tym unikalnym 1% szczytu piramidy finansowej znajduje się najwyższa elita – grupa składająca się z 8000 – 8500 ludzi, którzy jak twierdził Ronald Bernard, traktują…

>>>CZYTAJ DALEJ, ZOBACZ WIDEO<<<


7 komentarzy do “Holenderski bankier ujawnia piramidę władzy światowej! To się w głowie nie mieści…

 • 20 listopada 2018 o 17:11
  Permalink

  Bzdura !!!! czemu nie widać komentarzy ? ktoś coś napisał i ma stracha ?

  Odpowiedz
 • 14 stycznia 2019 o 14:27
  Permalink

  Taka jest prawda.Kto to uważa za bajkę to sam jest ignorantem,który nie ma pojęcia co się naprawdę dzieje w świecie i kto nam rządzi. Warto poszukać takich materiałów bo jest ich setki. M.in o NWO Nowy Porządek Świata!Plan Sorpsa. Grupa Bilderberg.

  Odpowiedz
 • 15 stycznia 2019 o 22:35
  Permalink

  Nie wiem gdzie leży prawda, ale coś w tym jest. Wiem natomiast, że gdy chodzi o pieniądze, które ktoś mógłby zarobić bez poniesienia kosztu podatku, to są (wszyscy to wiemy) bardzo duże problemy z tego powodu, kara więzienia to tylko część. Przestępca, który jest wrednym skurczybykiem i leje żonę, niszczy mienie czy kradnie drogie samochody, jest łagodniej traktowany od tego, który okradnie bank, choćby to było tylko kilka tysięcy złotych. Policja prędzej zastrzeli złodzieja bankowego niż faceta z nożem w brzuchu innego człowieka. Skąd taka nadgorliwość? A spróbuj skrzywdzić bandytę, który wtargnął do twojego domu…

  Odpowiedz
 • 16 stycznia 2019 o 00:27
  Permalink

  Wszystko sie zgadza… plus za wspomnienie o szczepionkach! Niestety ale taki mamy klimat…

  Odpowiedz
 • 8 lutego 2019 o 01:23
  Permalink

  Jedyne rozwiązanie dla nas szarych obywateli tego świata to, otwarcie konta bankowego w bankach 100% krajowych w większości krajów i w Polsce jest to Bank Pocztowy (80%) Skarbu Państwa. W Polsce dodatkowo, BOŚ (70%), dla firm Bank Gospodarki Krajowej(100%), co zabezpiecza przed hodowaniem pasożytów z świata bankowego. Oczywiście trzymanie w banku pieniędzy tylko w ilości minimalnej (niebezpieczeństwo utraty DYREKTYWA UE „BRRD” ), reszta oszczędności długofalowa np. na ciężkie czasy, wojnę lub dla dzieci, wnuków na przyszłość tylko w złocie inwestycyjnym w małych nominałach najlepiej 1gr.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ