Pasażer nagrał ostatnie chwile przed katastrofą samolotu. Przerażający wypadek oczami ofiary [WIDEO]

10 lipca 2018 roku doszło do tragedii samolotu w Republice Południowej Afryki.

Opublikowane zostało mrożące krew w żyłach nagranie jednego z pasażerów. Na nagraniu znajduje się wnętrze samolotu w ostatnich chwilach przed katastrofą.

NIESZCZĘŚLIWY LOT

Samolot, o którym mowa to zabytkowy Convair 340 z 1954 roku. Startował z lotniska Wonderboom. Mimo iż miał zostać przekazany do holenderskiego muzeum, postanowiono nim wystartować w ramach ekskluzywnego safari. Nie minęło dużo czasu od startu, a silnik uległ awarii.

OFIARY

W wypadku zginęły dwie osoby, wiele osób było rannych. O wypadku było wiadomo od razu, jednak minęło sporo czasu, zanim nagranie ujrzało światło dzienne.

Na pokładzie znajdowało się dziewiętnaście osób. Jedna z nich zginęła na miejscu katastrofy, druga – została przewieziona do szpitala i niestety, mimo usilnych prób ze strony lekarzy, nie udało się jej uratować.

OCZAMI PASAŻERA

Jednemu z pasażerów, siedzącemu w lewym skrzydle, udało się nagrać płomienie, które dotknęły skrzydła samolotu. Naoczni świadkowie widzieli także, że podczas startu leciał z samolotu dym.

Ciężko zaprzeczyć temu, że był to wyjątkowo niebezpieczny i zdecydowanie zbyt ryzykowny lot, który nie musiał się tak skończyć, a tak naprawdę – w ogóle zacząć.

W tle nagrania słychać …

>>>CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ WIDEO<<<


UDOSTĘPNIEŃ