PILNE! Polak brutalnie zamordowany w Niemczech! Chyba już wiecie przez kogo… [FOTO]

Niemiecka policja potwierdziła, że w niedzielę w miejscowości Neumuenster zginął 20-letni Krystian. Polak wracał z dyskoteki, gdy tuż pod swoim mieszkaniem został śmiertelnie raniony nożem. Pomimo wysiłków lekarzy nie udało się go uratować.

Zabójca uciekł z miejsca zbrodni. Trwają jego poszukiwania.

– Dochodzenie w sprawie morderstwa trwa – powiedział rzecznik miejscowej policji.

W niedzielę około godziny 6:00 nad ranem w miejscowości Neumuenster na północy Niemiec doszło do krwawej kłótni. 20-letni Polak, który od roku mieszkał w tamtej okolicy, został ciężko raniony nożem.

Rany okazały się śmiertelne, kilka godzin później mężczyzna zmarł w szpitalu – przekazał niemieckim mediom Oliver Pohl, rzecznik policji z Kilonii.

Funkcjonariusze podejrzewają, że sprawcą jest około 30-letni mężczyzna. Ma on mieć 1,80 m wzrostu, sportową sylwetkę, ciemny zarost i

„południowy wygląd”. Ubrany był w jasnoszarą kurtkę z kapturem. Służby bezpieczeństwa nie wykluczają, że może być ranny.

Do morderstwa doszło na ulicy, przy której znajduje się meczet, poczta i urząd pracy. W miejscu tym składane są kwiaty i palą się znicze. Jeden z mieszkańców przyznał, że słyszał krzyki i gdy podbiegł do okna, zobaczył leżącego na ziemi 20-latka. Próbował zatamować obfite krwawienie z ran. Na ulicy pozostały ślady krwi.

– To był taki dobry człowiek, nikomu nie zrobił niczego złego. To naprawdę smutne – mówił Hasan, który znał ofiarę nożownika i mieszka niedaleko miejsca tragedii.

Jak podaje serwis epochtimes.de, 20-latek miał na imię Krystian i od ponad roku pracował w Neumunster jako glazurnik. Zarobione pieniądze wysyłał mamie, która w Polsce opiekuje się ośmioletnim synem przykutym do wózka inwalidzkiego. Nie wiadomo, co doprowadziło do tragicznej kłótni.


UDOSTĘPNIEŃ