Znaleźli zgubiony telefon. Odkryli w nim PRZERAŻAJĄCE nagranie. Zwyrodnialec pójdzie siedzieć!

Policjanci aresztowali 52-latniego Jacka P. z Hrubieszowa, który w straszny sposób wykorzystał seksualnie 12-latkę.

Pedofil nagrał wszystko na telefon, który następnie zgubił.

Znalazcy odkryli na nim nagrania lubieżnych czynów z nieletnią dziewczynką.

Ofiara zwyrodnialca nie informowała nikogo, gdyż ten groził jej, że upubliczni nagrania. Jacek P. odsiedział już 25 lat za gwałt i morderstwo 17-letniej licealistki w latach 80.

Biedna dziewczyna miała szczęście w nieszczęściu – gdyby nie przypadkowe znalezisko, jej dręczyciel być może zdołałby umknąć sprawiedliwości. Mężczyzna wykorzystywał ją seksualnie i nagrywał to na komórkę. Przypadkowi przechodnie znaleźli zgubiony telefon Jacka P. pod sklepem.

Gdy odkryli pedofilskie nagrania, zawiadomili policję. Funkcjonariusze szybko ustalili, że to właśnie Jacek P. jest na nagraniach.

Mężczyzna był dobrze znany policji, gdyż spędził połowę swojego życia w więzieniu. W latach 80. został skazany za gwałt i morderstwo 17-letniej licealistki. Napadł na nastolatkę, gdy ta wracała z kursu na prawo jazdy.

Został skazany na 25 lat więzienia, choć śledczy wnioskowali o karę śmierci.

W jego przypadku nie widzieli szans na resocjalizację. Po odsiedzeniu kary, jeszcze kilkukrotnie wracał za kraty za drobne przestępstwa.

5 września Jacek P. usłyszał zarzut zmuszania dziecka do poddania się innym czynnościom seksualnym i współżycia z nią – proceder trwał od 2017 do sierpnia 2018 roku.

Kolejny zarzut to kierowanie gróźb karalnych – pedofil szantażował dziewczynkę, że upubliczni nagrania, jeżeli ta komuś o tym powie.

Tym razem jest szansa, że pójdzie siedzieć na wystarczająco długo i nikogo już nie skrzywdzi.

(kurierlubelski.pl)


UDOSTĘPNIEŃ