UWAGA! Szykują kolejny ROZBIÓR POLSKI! Oto w jaki sposób się to odbędzie

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nastąpi nowy rozbiór Polski, który nie będzie terytorialny, lecz będzie przebiegać według innych kryteriów.

Za najbardziej prawdopodobne było przyznanie Niemcom prawa do przejęcia większości polskiej gospodarki i polskich bogactw naturalnych ( w tym np. PKP. LOTu, kopalń, lasów) i przekazanie polskiego sektora finansowego (w tym w pierwszym rzędzie oczywiście banków) – USA (masonerii amerykańskiej).

Rosja dostałaby tu wszystko to, co jest związane z paliwami i energią, a jej interesów pilnowaliby Niemcy, i to oni dawaliby Rosji gwarancje dla ich wpływów i stanu posiadania.

Dokonanie takiego rozbioru Polski przy zachowaniu pozorów demokracji wymagałoby doprowadzenie do sytuacji, w której rząd Polski stanowiony byłby przez koalicję gwarantującą, że ten rozbiór mógłby sprawnie i bez przeszkód funkcjonować, a prezydent strzegłby podstawowego rozbiorowego status quo” – pisze Stanisław Krajski w książce”Masoneria polska 2017 u progu katastrofy”.

Czy taka koalicja rządów powstała w roku 2015?

Ja myślę że tak.

Bo pomimo tego że PIS objął władzę, wszystko pozostało po staremu i nikomu z głowy włos nie spadł. Żadni winni ruiny polskiej gospodarki w wyniku transformacji po 1989 roku, nie zostali ukarani. Żadnych rozliczeń ani lustracji nie było i nie ma.

Wszystko w myśl zasady: „my nie szkodzimy waszym wy nie szkodzicie naszym”.

Żadnych konkretnych pozytywnych rozwiązań dla POLSKICH przedsiębiorców, jak nie było tak i nie ma. Polski przedsiębiorca i pracownik dalej haruje jak wół, płacąc ciężki haracz w postaci ZUSu, podczas gdy banki i zagraniczne korporacje kwitną na naszym garbie i za nic mają naszą niedolę!!!

Frankowicze dalej harują na banksterów!

Obietnice Dudy w kwestii frankowiczów poszły w las!

Ku przestrodze cytat z historii­:

„W wieku XV i XVI, Polska była wielkim mocarstwem zajmującym terytorium od Morza bałtyckiego po Morze Czarne. W końcu wieku XVIII Polska straciła na swej ważności, była niezdolna do niczego, z wyjątkiem dania przyzwolenia sąsiadom, w tym także Rosji, na podział i aneksję kraju.

Na polityczne samobójstwo Polski złożyło się wiele czynników.

Po pierwsze, byli to ci, którzy sprawowali pieczę nad kierunkami rozwoju kraju, jako całość zignorowali istotne interesy państwa na korzyść swoich prywatnych.

Po drugie, niektórzy z nich brali łapówki w zamian za poparcie interesów rywali i wrogów Polski.

Po trzecie, wielu Polaków łyknęło propagandę, którą karmiła ich przede wszystkim Rosja, że Polska byłaby w stanie utrzymywać poprawne stosunki ze swoimi sąsiadami poprzez rozbrojenie i nie stanowienie dla nich zagrożenia” – (cytat z książki pt.”Czy Ameryka przetrwa do roku 2009?” – Gen.Wacław Henrykiewicz-Bakierowski).

„W książce pt.”Masoneria polska 2014”, zarysowując perspektywy na przyszłość:

„Wszystko wskazuje na to, że wielki krach doprowadzi dokładnie do takiej sytuacji jaka miała miejsce w 1918 r., sytuacji, w której Polska będzie miała wielką szansę na prawdziwą, pełną niepodległość.

Potrzeba nam czterech czynników: świadomości tego faktu, wiary w siebie, wizji (jaka ta Polska ma być) i czynu.

POPiS będzie dbał o to, by żaden z tych czynników nie wystąpił, o to, by przeprowadzić Polskę przez czasy krachu w taki sposób, by znowu znalazła się pod zaborami. PO będzie dbało o to by swoich wpływów w Polsce nie utracili Niemcy, Rosja i masoneria rosyjska.

Będzie również zabiegać (bo PO to również w specyficzny sposób wyznawcy Rand), o względy „Atlasów”.

PiS będzie dbał o to, byśmy poprosili, po wielkim krachu, o „opiekę” USA, by kapitał amerykańskiej masonerii powrócił do Polski, objął ją w posiadanie i by ta masoneria była dla nas „Atlasem”, któremu okazujemy posłuszeństwo, cześć i wdzięczność.

Niezależnie od tego czy uznamy, że rząd Szydło jest czy nie jest koalicją POPiS powinniśmy uznać że ten rząd (wraz z prezydentem Dudą) tak właśnie się zachowa – zachowa się jak rząd koalicji PiS – masoneria” – pisze Stanisław Krajski w książce”Masoneria polska 2017 u progu katastrofy”.

Teresa Garland

źródło: akademiapolityczna.wordpress.com


2 komentarzy do “UWAGA! Szykują kolejny ROZBIÓR POLSKI! Oto w jaki sposób się to odbędzie

 • 24 września 2018 o 22:11
  Permalink

  Po 1989 z Polski wyrzycono pokolenia mlodej inteligencji ..ludzi nieuwiklanych w polityke i dranstwa jakie ona niesie. Ci ludzie mogli postawic Polske na dobrej drodze gospodarczej. Dranstwo z ukladu Magdalenka nigdy dobra Polski i Polakow nie mieli na uwadze..tylko prywate. Ci ludze okradli Polske i Polakow..okradli oszczedzajacych na mieszkania i domy na Ksiazeczkach Mieszkaniowych PKOBP z lat 1970-1989 i tych co wplacili do SM miliony Polakow…Obecnie odmawiaja naprawienia krzywdy ..usankcjonowali ustawami Sejmu IIIRP oszustwo wrecz okradzenie….pozbawili narod prawa skargi na krzywdzace ustawy..ubezwlasowolnili nas Polakow i stowarzyszenia. Wladze odmawiaja rozmow..Rzecznik Praw Obywatelskich odmawia skierowania wniosku do Trybunału Konstytucyjnego.. Czyli my Polacy mamy byc tylko niewolnicza sila robocza z prawem wegetacji w Polsce.Polsce rozdartej miedzy Niemcow Rosje i Adminiatowanych przez …no wlasnie..kogo..? Kim sa ci co rzadza Polska od 1989..ich dzieci..kuzyni co przybywaja z poza granic.Nawet do gmin w wyborach swoich ludzi nie ma szans wprowadzic…tracimy przy wszystkich wyborach kolejne miejsca.Coraz mocniej dzialaja uklady zamkniete.

  Odpowiedz
 • 30 listopada 2018 o 21:08
  Permalink

  autor to chyba jaja sobie robi? wszystkie opisane powyżej znamiona cechują rządy poprzedników, a czepianie się frankowiczów chyba jest już przedawnione, nie da się wszystkiego od razu naprawić potrzeba czasu, za to bardzo łatwo szybko popsuć, jak to zrobili poprzednicy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ