Putinowi puściły nerwy! Teraz cała PRAWDA wyszła na jaw

,New York Times” poinformował, że w ubiegłym roku dziennikarz BBC Mark Urban przeprowadzał wywiad z Siergiejem Skripalem.

Rosjanin miał zdradzić, że przekazywał brytyjskim służbom informacje na temat systemu korupcyjnego z lat 90. Vladimir Putin zapytany o te doniesienia zaatakował byłego agenta nazywając go ”kanalią” i ”zdrajcą”.

Siergiej Skripal to były pułkownik GRU skazany w  2006 roku w Rosji za szpiegostwo na rzecz Wielkiej Brytanii na więzienie i uwolniony w 2010 roku w ramach wymiany szpiegów.

Zeznania miały naprowadzić agentów na ślad Nikołaja Patruszewa, który pełnił w przeszłości funkcję szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa i był bliskim współpracownikiem Władimira Putina

Vladimir Putin na forum energetycznym w Moskwie odniósł się do sprawy otrucia Siergieja Skripala, przy pomocy środku bojowego. Nowiczok

– Niektórzy ich koledzy forsują teorię, że pan Skripal był niemal jakimś obrońcą praw człowieka – stwierdził prezydent Rosji.

– Był po prostu szpiegiem. Zdrajcą ojczyzny. Jest takie pojęcie – zdrajca ojczyzny. Był jednym z nich – stwierdził Putin.

 Był po prostu kanalią, to wszystko – mówił prezydent Rosji.

Źródło: The Guardian


2 komentarzy do “Putinowi puściły nerwy! Teraz cała PRAWDA wyszła na jaw

  • 4 października 2018 o 12:05
    Permalink

    sprawy rosyjskie to wewnętrzna sprawa Rosji i chamstwu nic do tego.A zdrajcom Matuszki śmierć tylko dopomaga w pozbyciu się strachu przed porwaniem i wsadzeniem do pieca.Spierdzielona sprawa przez GRU i tyle-zamiast nowiczokiem powinni za..bac młotkiem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ