Media właśnie niszczą Dudę jak śp. Leppera. „Żona wkrótce go opuści”

Andrzej Duda powiedział niewygodną prawdę o Unii Europejskiej i jest teraz niszczony przez antyrządowe media. Przypomnijmy, że prezydenta nazwał UE „wyimaginowaną wspólnotą”. Powiedział też, że Polska powinna dbać o swoje reformy, które Unia chce w naszym kraju zablokować.
W podobnym tonie, co obecnie Andrzej Duda wypowiadał się przed laty śp. Andrzej Lepper. Legendarny założyciel Samoobrony słynął z głoszenia niepoprawnych politycznie tez. W związku z tym próbowano go zdyskredytować, aby utracił wiarygodność i posłuch społeczny. Był wrabiany między innymi w „seksaferę”.
Teraz antyrządowe media próbują wmanewrować w skandale obyczajowe urzędującego prezydenta Polski Andrzeja Dudę. Jako argumenty podają to, że Agata Duda nie występuje publicznie, bo… ma dość swojego małżonka i chce się jak najszybciej wynieść z Pałacu Prezydenckiego.
Tymczasem wielu Polaków, wbrew temu co próbują im wmówić media uważa że Andrzej i Agata Dudowie wraz z córką Kingą stanowią wzorową rodzinę. Ponadto twierdzą, że możemy być dumni, iż właśnie taka rodzina reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej.
Po tym, jak Andrzej Duda zaczął wypowiadać się w sposób bardziej zdecydowany, wiele mediów próbuje ośmieszyć prezydenta. Dziennikarze snują różne teorie na temat życia prywatnego głowy państwa.
– Jak informuje „Polska The Times”, Agata Duda zamierza opuścić Pałac Prezydencki wraz z upływem kadencji jej męża. Andrzej Duda będzie sprawował władzę prezydencką do 2020 roku, jednak już po dwóch latach w Pałacu Prezydenckim jego żona ma dość. Wyraźnie nie lubi roli pierwszej damy, dlatego unika mediów i publicznych wystąpień. Chce wyjechać z Warszawy tak szybko, jak to tylko możliwe – niezależnie od tego, czy Andrzej Duda w 2020 roku będzie kandydował na drugą kadencję – alarmuje serwis RMF24.
Jednak ani Andrzej Duda, ani Agata Duda nic sobie nie robią z tego typu „rewelacji” i w ogóle się do nich nie odnoszą. Dziennikarzom jednak nie przeszkadza to w tym, aby powielać tego typu teorie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ