W Polsce rozpęta się piekło! UE chce unieważnić wybory

Coś takiego wywołałoby ogromny chaos. Jednakże – niestety – są to poważne plany. Kto i dlaczego chce przedwcześnie pozbawić prezydentury Andrzeja Dudę? Cała opozycja już protestuje.Nie można powiedzieć, że opozycja w naszym kraju jest merytoryczna.

Zamiast szukać dróg współpracy z rządem, ciągle chcą odwoływać ministrów, a nawet cały rząd. Ta polityczna indolencja znajduje odzwierciedlenie w sondażach. W najnowszym Platforma Obywatelska traci do Prawa i Sprawiedliwości aż 25 punktów procentowych. To przepaść. Teraz może być jeszcze gorzej.

Chociażby dlatego, że totalna opozycja i środowiska z nią kojarzone po raz kolejny podejmą próbę zdestabilizowania państwa. Co tym razem? Chcą… unieważnić wybory prezydenckie z maja 2015 roku. Jak twierdzi opozycja, PiS przy okazji tamtych wyborów używało botów. Wpisy wychwalające Andrzeja Dudę miały być opłacane i stwarzać złudne wrażenie, że zdecydowana większość Polaków popiera kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

Najbardziej wrodzy rządowi politycy już protestują, bo widzą w tym swoją szansę. Przed szereg wyszedł Stefan Niesiołowski. Nienawidzi Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ ten kiedyś odmówił mu przyjęcia w szeregi PiS. Teraz Niesiołowski chce usunąć prezydenta. Jak przekonuje totalna opozycja, wykorzystywanie botów w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy niewątpliwie jest paliwem politycznym.

Jan Grabiec w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski domaga się udzielenia szczegółowej informacji na ten temat przez przedstawicieli rządu, którzy byli w sztabie ówczesnego kandydata PiS.Kolejni „obrońcy demokracji” idą jeszcze dalej.

– To jest niewyobrażalny skandal. Wybory prezydenckie powinny zostać unieważnione i powtórzone. Mam pretensje do sztabu Bronisława Komorowskiego, że wówczas nie reagował – grzmi Stefan Niesiołowski, były polityk PO, dziś w Unii Europejskich Demokratów.Bruksela bez wątpienia z chęcią wesprze to prounijne ugrupowanie. Usunięcie konserwatywnego prezydenta z urzędu to marzenie setek biurokratów stacjonujących w Brukseli.


2 komentarzy do “W Polsce rozpęta się piekło! UE chce unieważnić wybory

 • 9 listopada 2018 o 05:43
  Permalink

  A co robi prezydent powinien ich wszystkich wyjebac.Ale teraz pewnie musi zapytać UE czy może to zrobic.

  Odpowiedz
 • 9 listopada 2018 o 05:53
  Permalink

  Klutnie sprzeczki i brak porozumienia w polityce zle swiadcza o naszm kraju,dobiesz sobie ludzi człowieku z którymi da się wspolpracowac,i realizuj plan umocnienia naszego kraju,buduj go z ludzmi z którymi da się to zrobic,atych którzy chcą go rujnować jak tusk z po wypirdolic z palacu, proste.
  .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ