Uwielbiany przez miliony. Był gwiazdą TVN- dziś jest na dnie. Komornik licytuje jego majątek

Wielka gwiazda TVN w poważnych tarapatach. Niegdyś był prawdziwą gwiazdą i wręcz ikoną liberalnej stacji. Niestety nic w życiu nie trwa wiecznie. Dziś ma poważne problemy, a jego niegdyś pokaźnych rozmiarów majątek znalazł się w rękach komornika.

Mowa o Bilguunie Ariunbaatarze. Mężczyzna był uwielbiany przez widzów TVN. Mogliśmy go spotkać między innymi w programach z udziałem Szymona Majewskiego.

Bilguun jeszcze niedawno planował ślub ze swoją aktualną partnerką, z którą ma syna. Niestety brak jakichkolwiek zleceń doprowadził do sytuacji, w której dawny celebryta znalazł się w tragicznej sytuacji. Zdaniem mediów swoje przysłowiowe pięć groszy dołożyła afera z „dilerem gwiazd”. Jednym z jego klientów miał być właśnie Ariunbaatar.

Aktualnie na stronie komornika sądowego możemy odnaleźć następującej treści ogłoszenie dotyczące jego mieszkania.

Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej 90,75 m2, składający się z następujących pomieszczeń: pokoju dziennego, 2 sypialni, aneksu kuchennego, łazienki, WC, i hallu, do lokalu przylega loggia o pow. ok. 5 m2. Suma oszacowania wynosi 907 409,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 680 556,75 zł – napisał komornik.


UDOSTĘPNIEŃ