Paskudny atak Jerzego Stuhra na Polaków. Tym razem musi się liczyć z konsekwencjami

Wypowiedzi celebrytów od dawna wzbudzają spore kontrowersje w społeczeństwie. Niestety coraz częściej wypowiadają się oni z dość sporą dawką pogardy  na tematy związane z naszym państwem oraz społeczeństwem.

Jakiś czas temu Maciej Stuhr wywołał niemałe kontrowersje żartując na gali Victorów z katastrofy smoleńskiej. Dziś w jego ślady poszedł jego ojciec, który w mało przychylnych słowach ocenił polską wieś.

Aktor znany przede wszystkim z takich produkcji jak „Killer”, „Seksmisja” czy „Kingsajz” w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” postanowił w mocnych słowach powiedzieć,  co sądzić o polskiej wsi.

– Mieszkam na wsi, obserwuję ludzi od 30 lat. To się tliło i nagle doszło do głosu […] Mówię o takim zaprzaństwie, o narodzie gnuśnym, nacjonalistycznym i antysemickim. O lenistwie, brudzie, wewnętrznym niechlujstwie – stwierdził Jerzy Stuhr.

Aktor w następujący sposób argumentował swoje stanowisko:

– Mówię – no wreszcie. Ale firma wykonawcza pokazała mi listy, jakie dostała od ludzi. „Nie będą Żydy po mojej ziemi orać”, pisali – opowiada.


32 komentarzy do “Paskudny atak Jerzego Stuhra na Polaków. Tym razem musi się liczyć z konsekwencjami

  • 17 listopada 2018 o 18:39
    Permalink

    to znaczy,ze zyd stuhr i ten drugi sa przykladem,jak kilkaset lat zyli w polsce obok. nie jest to ewenement w skali swiatowej. obydwaj zydzi,jedli polski chleb i jak typowi zydzi pokazali swoje prawdziwe oblicze…drwia,pluja nam w twarz,imputuja bezecenstwa…zupelnie bezkarnie. w stosunku do siebie surowo i konsekwentnie wymagaja podporzadkowania sie narzuconym regula antysemityzmu,z holokaustu zas,intratnego geszeftu. to antypolonizm,ktory z moca prawa winien byc napietnowany! akkurat,co co haniebnie nam zarzuca,to przywara zydow a niechlujstwo i brud,to zydowska klasyka. stuhrowie i im podobni juz dawno zasluzyli sobie na sprawiedliwy proces. nie moge sie pogodzic na ciagle obrazanie.

    Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 00:06
      Permalink

      Twój komentarz dobitnie potwierdza,ze pan Jerzy Stuhr ma rację !

      Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 10:13
      Permalink

      Idź się umyj ,boś brudy przenośni i dosłowne. Dowodzisz swoim pisaniem.
      Takie gnoje jak ty doprowadzą Polskę do kolejnego upadku. Całą nadzieja że większość się w końcu otrząśnie

      Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 11:01
      Permalink

      Herkukes??? Chyba od butelki,Wlasnie Sthurl pisze o takim dnie jak ty jest mu wlasnie wstyd ze takie dno jak ty istnieje i jak z spitym muzgiem pieprzy takie pie.. .

      Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 15:00
      Permalink

      Takie jaja tylko w pisistowskiej kaczpospolitej

      Odpowiedz
  • 27 grudnia 2018 o 15:17
    Permalink

    STUHROWIE są przykładem ANTY-POLONIZMU ! Nie możemy tolerować takich postaw ,tym bardziej w Polsce ! To jest haniebny przykład anty-Polaka ! Tym gorzej ,że ta rodzina żydowska miała wiele przywilejów,a ojciec i dziadek związani z prokuraturą nie szczędzili prześladowania patriotów polskich ! DOŚĆ OBRAŻANIA POLAKÓW JEŚLI NAWET SĄ LUDŻMI PROSTYMI MIESZKAJĄCYMI NA WSI ! DOMAGAMY się postawienia ich przed sądem za lżenie i plucie na NARÓD POLSKI !!!

    Odpowiedz
    • 27 grudnia 2018 o 17:07
      Permalink

      Najpierw się umyj. Prostak to nie prosty. Haniebny jesteś ty i twój antysemicki język, śmieszny narodzie polski, ty kołtunie, chamie i katabasie.

      Odpowiedz
    • 27 grudnia 2018 o 19:22
      Permalink

      Takie wpisy jak twój są potwierdzeniem tego, że Jerzy Stuhr ma 100% racji. Bredzisz od rzeczy.

      Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 00:09
      Permalink

      Co tu dużo mowić,prawda w oczy kole:)) Oczywiście,brawo.P.Jerzy!

      Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 10:16
      Permalink

      Są przykładem antypolonizmu jezeli polonizm to głupota umyslowa nedza jaką reprezentuje Pis i sekta ich popierajaca. Polska to my i on

      Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 15:01
      Permalink

      Pisiaj pisiaj zbolała pacynko

      Odpowiedz
    • 28 grudnia 2018 o 19:32
      Permalink

      Przykladem antypolonizmu , to jestes wybitnie ty POLKO , co mija sie z prawda . Ciekawe , ze nie chcesz postawic przed sadem niejakiego J.Kaczynskiego , co pluje nam Polakom w twarz , nazywa zdrajcami , zwierzetami , itp. kaczynski i jego kasta ublizaja Polakom , okradaja , doprowadzili do tego , ze nikt juz nie liczy sie ze zdaniem Polskiego rzadu , ze nazistowskie i rasistowskie organizacje doszly do glosu , a policja chroni jakichs wypierdkow a nie porzadku , KONSTYTUCJE chca wyrzucic do kosza .

      Odpowiedz
  • 27 grudnia 2018 o 15:19
    Permalink

    trafny komentarz ,prostacy przy władzy,pośmiewisko na całym świecie

    Odpowiedz
    • 27 grudnia 2018 o 18:07
      Permalink

      Bardzo trafnie nic dodać nic ująć. Brawo

      Odpowiedz
  • 27 grudnia 2018 o 19:30
    Permalink

    Maciej Stuhr nie żartował z katastrofy, tylko z politycznego cyrku, jaki się wokół niej wyprawia. Jerzy Stuhr nie „atakuje Paskudnie Polaków”, tylko wytyka wady, jakie prezentuje wielu z nas. Pewnie, że przyjemniej jest słuchać, jacy to jesteśmy piękni, mądrzy i że jesteśmy sercem Europy, tyle, że to niewiele ma wspólnego z prawdą. Najśmieszniejsze jest to, że prezentowane tu wypowiedzi opluwające Jerzego Stuhra, są najlepszym potwierdzeniem tego, że ma on 100% racji.

    Odpowiedz
    • 27 grudnia 2018 o 23:36
      Permalink

      Nie będę tego powtarzał, zgadzam się z przedmówca w100%%

      Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 00:12
    Permalink

    Trafnie jak zawsze! Dobrze,ze są tacy ludzie jak panowie Jerzy i maciej Stuhr,jestem z panow dumny!

    Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 10:11
    Permalink

    Panie Jerzy ma pan rację,wieś uważa,że im się należy wszystko,ale oni nic nie muszą dać od siebie w zamian,to zacofani,mało wyedukowani ,prości ludzie,stąd znieczulica na inne istoty jak np. zwierzęta,biedne zwierzaki w większości maja przechlapane,tylko im dawać bez końca,wszystko im jest potrzebne,a dyskusja z nimi to jedyny argument,,,,tak bo tak,nie bo nie.

    Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 10:15
    Permalink

    Nie będę się powtarzał obaj Ci Panowie mają 100% racji.

    Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 10:37
    Permalink

    Boguś – ty Pisowski Ciemny Kutasie !byles nim już w łonie matki a po tem już tylko urosłes !

    Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 11:02
    Permalink

    Widać że portal pis fanów 🙂 Ograniczeni umysłowo… Taka prawda pis wspiera nacjonalistów i innych wariatów.

    Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 13:23
    Permalink

    Pisie szambo znowu wybiło. Tym razem rzyga g..nem z Hnews.pl. Pisior chodzi chory cały dzień, jeśli kogoś z rana nie obrazi!!!

    Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 15:00
    Permalink

    …TO jest ,,obraz ” czy kwintesencja tego co w komentarzach…. i o TYM MÓWIŁ Pan Jerzy…..nic dodac nic ująć …. arogancja ,delikatnie mówiąc dziś osiągnęła APOGEUM ….i jest na to,,przyzwolenie” politykierów…różnej maści…. przepraszam …. POLSKA DZIŚ JEST TAKA NI JAKA…. I niczego Polaków nie nauczyło 123 lata poza mapa Europy NICZEGO………. bo to właśnie przez arogancje straciliśmy 123lata WOLNOŚCI …. I nie zadzierajmy NOSA TO ZAWSZE ZLE SIĘ KOŃCZY….

    Odpowiedz
  • 28 grudnia 2018 o 20:22
    Permalink

    Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
    Co by nie mówić o wsi polskiej, to p. Stuhr ma racje. Zgoda są może 2/3 osoby wyróżniające się od całości, ale w gruncie rzeczy wszystko się zgadza

    Odpowiedz
  • 30 grudnia 2018 o 03:39
    Permalink

    Jaki znowu „paskudny atak”? Facet mówi jak jest. A inni przypominają tego wodza ze znanego dowcipu. „Czy sa u was ludożercy?” – spytano go. „Ależ nie, to potwarz! Ostatniego ludożercę uroczyście zjedliśmy miesiąc temu!”. Bardzo przykre, że spora część osób uważa sie za Polaków, a jednocześnie kompromituje tak paskudnie naszą nację. Odruch sprzeciwu jest tu rzeczą naturalną i oczywistą dla każdego uczciwego człowieka.

    Odpowiedz
  • 30 grudnia 2018 o 03:44
    Permalink

    Cieszę się, ze wśród Polaków jest coraz wiecej uczciwych i prawdomównych osób, że coraz mniej z nas zabiera ta śmiertelna zaraza nienawiści, nietolerancji i antysemityzmu. Sądzę, że kraj nasz odrodzi się po tych ciemnych latach, w których znowu panowała pogoda dla tego, co najgorsze, najpodlejsze i najbardziej hańbiące. Jest nadzieja w nas!

    Odpowiedz