Piasek eksplodował w TVN! Puściły mu nerwy. Powiedział co myśli o akcjach LGBT

Andrzej Piaseczny ponownie w kilku negatywnych słowach wyraził swoje zdanie na temat środowiska LGBT. Muzyk jeszcze niedawno był bardzo blisko łączony z tą organizacją. W mediach często padały przeróżne przypuszczenia dotyczące jego innej orientacji. Dziś zostały one radykalnie obalone.

Magda Mołek i Marcin Meller postanowili nawiązać do wypowiedzi Piasecznego o tym co ma wiara do homoseksualizmu, która oburzyła polskie środowisko LGBT. Muzyk zasugerował wtedy, że wiara nie idzie w parze z byciem gejem, co odebrano jako przejaw hipokryzji, pogardy i próbę podlizania się władzy.

Piasek w lewicowej stacji dużo powiedział na temat swojej wiary.

– Jeśli wierzysz w Boga i masz w sobie potrzebę wyznawania tego publicznie, to nie musisz się tego wstydzić. W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni, organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga  – mówił Piasek.

W TVN został poproszony o odniesienie się do kontrowersyjnego stanowiska.

– Przede wszystkim mówiłem o wolności wyboru, która jest bardzo cenna. Jakoś mało ludzi widzę na ulicy, którzy wychodzą i krzyczą: „Jestem hetero! Jestem hetero!”. Dlaczego zmusza się wręcz wielu do tego, by pokazywali siebie przez swoją seksualność – zaczął tłumaczyć się Piaseczny.

Prowadzący Marcin Meller bronił twardo środowisk LGBT. Jego stanowiska nie podzielił popularny artysta.

– Nie sądzę, myślę, że droga do akceptacji nie wiedzie przez rewolucję!

Silnie wzburzony Piaseczny zaczął apelować do rodaków i wyzywać środowisko LGBT. Twierdzi, że są to „krzykacze”.

– Pozostawcie mi prawo do tego jak chce siebie pokazywać! Ja nie jestem politykiem, nie muszę wykładać PIT-u na stół. Jeśli ktoś chce mnie poznać, pozna mnie słuchając mojej muzyki. Ja NIE MUSZĘ BYĆ KRZYKACZEM. Nie chcę taki być! – denerwował się Piasek.


2 komentarzy do “Piasek eksplodował w TVN! Puściły mu nerwy. Powiedział co myśli o akcjach LGBT

 • 21 listopada 2018 o 16:07
  Permalink

  Pan Andrzej ma NIEWATPLIWIE racje, wielki szacun,nie znosze podpuszczaczy i broniacych dziwny swiat w osobie p.Mellera. Panie Andrzeju ciesze sie, ze ma Pan odwage bronic swoich racji. Zycze Panu zdrowia i pomyslnosci.

  Odpowiedz
 • 23 listopada 2018 o 13:15
  Permalink

  Zgadzam się całkowicie z p.Piasecznym.Eksponowanie swojej orientacji seksualnej na ulicach jest delikatnie mówiąc niekulturalne.Tak jak w Polsce nie ma antysemityzmu tak też nie ma prześladowania homoseksualistów i tego typu…|nie powiem kogo|. Dopiero protesty homoseksualistów,jak i tzw „starszych braci w wierze” przeciwko rzekomemu ich prześladowaniu wprowadzają niechęć do nich.Wygląda na to, że protestujący krzyczą czyli protestują celowo z tychże powodów.Zasada wkładania kija w mrowisko.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ