Nowa nazwa totalnej opozycji wyśmiana w Sejmie! To trzeba zobaczyć [WIDEO]

Platforma Obywatelska i część 7 posłów Nowoczesnej połączyło siły w tym tygodniu. Głównym celem środowisk, które w dużym stopniu mają za swą macierze Unie Wolności jest przede wszystkim odzyskanie utraconej 3 lata temu władzy.

Ciężko fachowo określić ten ruch części środowisk Nowoczesnej oraz zarządu Platformy Obywatelskiej. W zasadzie wielu z nas może pamiętać koncepcje, która jasno mówiła, że to Nowoczesna wchłonie Platformę, lecz okazało się zupełnie inaczej.

Wszelkie starania i wysiłki jakie podejmują „totalsi” robią się z dnia na dzień coraz bardziej komiczne. Sami zaczynamy się zastanawiać czy nie wzięli sobie za punkt odniesienia starej frazy, która głosi:

„Nie ważne jak, byle mówili”.

Stąd też nasze drobne wyrzuty sumienia, że nawet poprzez ten tekst promujemy takie dno… Jednak to co się stało w Sejmie zasługuje na pokazanie szerszej widowni 😉

Do sedna!

Nowa nazwa koalicji to Platforma Obywatelska i Koalicja Obywatelska – w skrócie POiKO. Skrót dosyć zabawny. Nie umknęło to marszałkowi Tyszce, który z pełną powagą trollował opozycję.


UDOSTĘPNIEŃ