Niemiec obrażał Polaków w tramwaju. Nasi nie pozostali mu dłużni! [WIDEO]

Incydenty w wielkich miastach to niestety codzienność. Sytuacja nabrała jednak znacząco większego rozgłosu z bardzo prostego powodu – mężczyzna najprawdopodobniej narodowości niemieckiej, który mieszka na co dzień w Polsce zdecydował się wyładować swoje wysokie niezadowolenie.

W słowach mężczyzny nie brakowało licznych wulgaryzmów i obraźliwych epitetów pod adresem Polaków oraz Żydów. Nie wiemy do końca co spowodowało u niego taką reakcję. Jedno jest pewne, że mężczyzna nie powinien się w taki sposób zachowywać w miejscu publicznym.

Część internautów twierdziła, że to Ukrainiec o skrajnych poglądach, lecz ta teza została prędko obalona. Zdaniem większości jest to najprawdopodobniej obywatel Niemiec, który na co dzień mieszka w Polsce. Z filmu można jedynie wywnioskować, że najprawdopodobniej głównym powodem konfliktu była sytuacja powstała w tramwaju. Całość zdarzenia została uwieczniona na nagraniu poniżej.

 

 


3 komentarzy do “Niemiec obrażał Polaków w tramwaju. Nasi nie pozostali mu dłużni! [WIDEO]

 • Pingback: Niemiec obrażał Polaków w Tramwaju. Nasi nie pozostali mu dłużni! [WIDEO] - wLocie.pl

 • 20 grudnia 2018 o 10:01
  Permalink

  NIE DZIWIĘ SIĘ ŻE NAS OBRAŻAJĄ,,,MY SAMI SIĘ PUBLICZNIE OBRAŻAMY SŁOWAMI ,,PIERDOLONA POLSKA”czy pierdolony albo inaczej,,weżcie przejżyjcie komentarze na f.b.i.t.d.bo wyjechał dany Pan czy Pani do Niemiec czy do Angli i już wielki obcokrajowiec,,ten skórwiel z tramwaju trochę za czysto mówił po POLSKU,t.k.ż nie jest to wiarygodny dowód na obcokrajowca,,czemu połamanymu IDIOCIE pozwolono spokojnie odjechać….

  Odpowiedz
 • 20 grudnia 2018 o 16:19
  Permalink

  Czemu pozwolono spokojnie odjechać? Dobre pytanie….może dlatego,że właśnie połamaniec i dyshonor dać takiemu po ryju….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *