Przegięły! Godlewskie wprost KPIĄ ze świąt i katolików. To już jest skandal! [WIDEO]

 

Siostry Godlewskie to bez wątpienia osoby najbardziej kontrowersyjne w ostatnim czasie w polskim show biznesie. Obie Panie zasłynęły przede wszystkim z tego, że… nie potrafią śpiewać. Od dawna w ich kierunku napływa spora krytyka ze wszystkich możliwych stron. Dowodem może być chociażby to, że nawet lewicowe media mówią zgodnie z prawicowymi, że działalność owych sióstr to jawne nieporozumienie.

Godlewskie największy rozgłos zyskały dzięki odśpiewaniu kilku „utworów” z takich okazji, jak między innymi urodziny Andrzeja Dudy, Święta Niepodległości czy ostatnio jednej z popularnych polskich kolęd.

Teraz Godlewskie wyraziły swoje oburzenie z powodu napływającego w ich kierunku hejtu. Z tego też powodu zdecydowały się zacytować… dekalog. Internauci nie kryli oburzenia. Zgodnie stwierdzili, że to już jest jawna przesada, a wręcz brak szacunku do tradycji i wartości.

Nie brakowało komentarzy, które mówiły wprost, że jakie miałoby wpływać z tego przesłanie patrząc na sam ubiór i podejście pseudo-celebrytek. Oto całe nagranie:

 


UDOSTĘPNIEŃ