Dumni ze Stocha! Dał mocne świadectwo wiary w TVP. Co na to lewica? [WIDEO]

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków ostatnich lat. Zdaniem wielu ekspertów godnie zastąpił Adama Małysza w roli lidera polskiej kadry skoczków narciarskich. Liczne tytuły są tego najlepszym dowodem.

Aktualnie Kamil jest głównym filarem polskiej kadry. Wczoraj dodatkowo to potwierdził zdobywając tytuł mistrza Polski po 3 latach przerwy. Od dawna nikt nie ma wątpliwości, że jego wkład w ostatnie polskie sukcesy był znaczący. Kamil jest bardzo dobrym liderem kadry, która nigdy wcześniej nie odnosiła takich sukcesów.

Kamil Stoch od samego początku bardzo podkreśla przywiązanie do swojej wiary. Nie kryje się z tym mimo panującego wokół trendowi, który wręcz nakazuje ukrywanie swojej wiary, a w szczególności katolickiej.

W jednym z wywiadów udzielonych dla TVP polski mistrz olimpijski powiedział wprost, że jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na właściwym miejscu. To z pewnością nie spodoba się dzisiejszej „postępowej” elicie, która tego typu wartości ma za nic.

 


Jeden komentarz do “Dumni ze Stocha! Dał mocne świadectwo wiary w TVP. Co na to lewica? [WIDEO]

  • 31 grudnia 2018 o 23:35
    Permalink

    Brawo !!! Swiadectwo Wiary zawsze ekscytowalo wiernych.
    Tak, jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na właściwym miejscu. To z pewnością nie spodoba się dzisiejszej genderowskiej “postępowej” elicie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ