Ostaszewska odleciała na całego. Wprost obraża Polskę i Polaków przed kamerą [WIDEO]

Od czasów objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w Polsce mogliśmy być świadkami wielu protestów organizowanych przez opozycję, która jeszcze przed przejęciem jakiekolwiek decyzji przez rząd wpadła w prawdziwą histerie.

Niestety do grona totalnej opozycji dołączyło również wiele znanych osobowości ze świata kina, show biznesu, a nawet sportu. Niestety często owe sławy wypowiadają się na tematy, o których pojęcie mają znikome, a nawet żadne.

Jedną z takich osób z pewnością jest aktorka Maja Ostaszewska, która od samego początku wspiera szkodliwe poczynania opozycji. Internauci już nieraz wyśmiali aktorkę, która dosłownie uczestniczyła w każdym proteście wymierzonym przeciwko rządowi. Często mogliśmy ją w takich sytuacjach spotkać z innymi aktorami, lecz przede wszystkim z Maciejem Sthurem oraz Magdaleną Cielecką.

Teraz Ostaszewska udzieliła wywiadu na temat setnej rocznicy przyznania pełni praw kobiet. Artystka stwierdziła wprost, że w dzisiejszych czasach kobiety wciąż muszą o nie walczyć. Jej zdaniem aktualnie jest im stopniowo odbierane wiele swobód. Życie w Polsce Ostaszewska porównała do życia w patologicznej rodzinie, w której nie można być niczego pewnym.

 


UDOSTĘPNIEŃ