Niemcy we Wrocławiu: “Co to za polska k***a do mnie mówi?!” Kara przyszła szybko

Do bardzo nieprzyjemnej awantury doszło w sylwestra we Wrocławiu. Na profilu Magdy Groń, dziennikarki portalu wdolnymslasku.pl, pojawił się post pt. “Taka sytuacja”. Dziennikarka opisuje w nim wizytę w jednej z kawiarni, w której “konsumuje szarlotkę i popija obrzydliwą kawą z pianką z soi modyfikowanej genetycznie”. Ten spokojny obraz zaburza jednak kelner, który niespodziewanie pyta: “Przepraszam, długo pani jeszcze zejdzie?”

Okazało się, że do kawiarni weszła 15-osoba grupa starszych turystów z Niemiec, a jak zauważa kelner pospieszający dziennikarkę: “jest za mało miejsca”. Zachowanie kelnera było wręcz absurdalne oraz precedensowe.

Dziennikarka twardo postanawia, że “jak skończy, to wyjdzie”. Wtem sytuacja nabiera tempa i następuje niezbyt przyjemny dla dziennikarki obrót spraw, który zapamięta z pewnością na bardzo długi czas.

Jak czytamy dalej w opisie kobiety:

“Podchodzi do mnie jeden z Niemców (około 75 lat) i mówi po niemiecku: Czy pani nie rozumie, że jest nas dużo?” Dziennikarka miała odpowiedzieć (w ojczystym języku), że w Polsce mówi się po polsku.

Niezadowolny z takiego rozwoju sytuacji Niemiec w odpowiedzi miał “na całe gardło” zapytać swoich towarzyszy: “czy ktoś rozumie, co ta bezczelna polska kurwa do mnie mówi? Oni nigdy się nie nauczą.”

Magda Groń pryznaje, że nie wytrzymała poziomu tego mało dżentelmeńskiego komentarza (“w jednej chwili wyszła ze mnie cała ksenofobia”) i odpowiedziała płynnym niemieckim swojemu adwersarzowi: “czy byłby pan uprzejmy zabrać swoją starą esesmańską dupę z mojego kraju? Bo bezczelne niemieckie kurwy chyba nigdy się nie nauczą, że nie są u siebie”.

loading...


10 komentarzy do “Niemcy we Wrocławiu: “Co to za polska k***a do mnie mówi?!” Kara przyszła szybko

 • 8 stycznia 2019 at 08:54
  Permalink

  Stary kotlet. Czytałem takie coś bodaj 8 lat temu i dokładnie w tej treści. Dobrze pamiętam!

  Reply
  • 8 stycznia 2019 at 14:05
   Permalink

   Dokładnie. Też to czytałem dawno temu. Widać jak to jest wiarygodny portal.

   Reply
  • 8 stycznia 2019 at 15:35
   Permalink

   Zgadza sie. Jak widze tej stronie zalezy na sianie fermentu. Ta strona to kloaka. Za tydzien napisza co kto powiedzial, albo kto sie zesral we Wroclawiu lub Poznaniu

   Reply
 • 8 stycznia 2019 at 13:14
  Permalink

  Potem kierowca wstał i zaczął klaskać.

  Reply
 • 8 stycznia 2019 at 14:27
  Permalink

  jeba… kur… niemieckie wyier…. z naszego kraju.

  Reply
  • 8 stycznia 2019 at 15:37
   Permalink

   Stefan. Nie zesraj sie z podniecenia. Wypij herbatke Melise. Prymitiwie pierdolony. Za to w Niemczech zapierdala najwiecej Polakow.

   Reply
   • 8 stycznia 2019 at 17:18
    Permalink

    VIKING ty to pewnie Niemca starego miałeś ,prymitywny cwelu

    Reply
 • 9 stycznia 2019 at 12:04
  Permalink

  Brawooo!!!! Piekna reakcja , jeszcze trzeba bylo opluc starego naziola!!!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >