Wstrząsające zeznania ochroniarza! „Widziałem wszystko z bliska, on dostał prosto w serce” [WIDEO]

Trwa walka o życie Pawła Adamowicza. Prezydent Gdańska został dźgnięty nożem na scenie podczas światełka do nieba. Był operowany w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Całe zajście widział jeden z ochroniarzy, który pilnował porządku podczas finału WOŚP. Z jego relacji dowiadujemy się, że Adamowicz został ugodzony nożem m.in. w serce.

Do tragedii doszło o godz. 20 w Gdańsku. Nagle na scenę wszedł mężczyzna z plakietką „media” i dźgnął dwa razy Pawła Adamowicza. – (Prezydent) dostał w lewą dolną część brzucha i w serce. (Zamachowiec) mężczyzna miał przy sobie polski nóż desantowy – powiedział nam ochroniarz, który był świadkiem wydarzenia.

Nóż desantowy jest rodzajem broni białej. Wyglądem zbliżony jest do sztyletu lub bagnetu. Jest to broń przeznaczona do walki wręcz. Służy do zadawania głębokich ran. Takimi nożami można też rzucać.

27-letni Stefan W. zaraz po ataku chwycił za mikrofon i powiedział: halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.

 

 


3 komentarzy do “Wstrząsające zeznania ochroniarza! „Widziałem wszystko z bliska, on dostał prosto w serce” [WIDEO]

 • 14 stycznia 2019 o 12:24
  Permalink

  No prosze Adamowicz wypił tyle krwi Polakom, tyle szkód wyrządził Polsce,a tu 20 litrów naszej krwi dla niego …Żenada..Sądzimy,że Bóg mu dał ostania szansę by wraz z mafia z ulicy i zagranicy wyprostował wszystkie wałki,które wykręcili krajowi i Narodowi POLSKIEMU.Dziękujemy sprawcy ,że wkońcu ktoś otworzył oczy zdrajcom,etc.Polska jest Nasza,a nie przefarbowanych Polaków.Pora skończyc z tymi niszcczycielami Polski i Polaków .Panie STEFANIE sprawiedliwość w kraju w końcu zwycięży…Jesteśmy z Panem.Głowa do góry ….

  Odpowiedz
  • 14 stycznia 2019 o 13:10
   Permalink

   Z całym szacunkiem , ale Pani jest pierdolnięta i to zdrowo . Proszę iść do kościoła i się pomodlić albo milczeć . Nie lubię tego Pana ,ale to jest człowiek . Życie to najwyższe dobro które trzeba chronić !!! ZAWSZE !!!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ