Wyborcza zaatakowała znak krzyża Dawida Kubackiego! Skoczek twardo odpowiedział lewackiej redakcji

Wojciech Kuczok w felietonie opublikowanym na stronie “Gazety Wyborczej” w skandaliczny sposób zaatakował polskich skoczków narciarskich, a szczególnie Dawida Kubackiego. Dziennikarz podkreślił swój problem w postaci znaku krzyża, który jest wykonywany przez wielu polskich skoczków przed oddaniem skoku. Jednym z nich jest Dawid Kubacki.

“Sportowcy manifestujący wiarę podczas transmitowanych zawodów obrażają moje uczucia ateistyczne” – stwierdził Kuczok. Dziennikarz wyraził zaniepokojenie pobożnością Dawida Kubackiego. “Dalibóg, w żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe „Wymię ojca…” będzie poprzedzało każdy dojazd do progu. Wygląda na to, że w przypadku skoczka z Nowego Targu wiara w Boga jest silniejsza od wiary w siebie” – ocenił w “Wyborczej”.

“Choć mniej mnie drażnią tacy, którzy po odniesionym sukcesie dziękują Bogu, niż ci, którzy wzywają go na pomoc przed startem” – czytamy w felietonie.

Generał Polko wskazuje winnych tragedii w Gdańsku! Nie zostawia na nich suchej nitki

Całą sytuację postanowił skomentować Dawid Kubacki w następujący sposób:

– Wydaje mi się, że ten znak krzyża pomaga mi być lepszym zawodnikiem. Dzięki temu czuję, że mam na skoczni dodatkowe wsparcie. Tak, jakbym miał przy sobie psychologa. Dzięki temu ze spokojem podchodzę do …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


UDOSTĘPNIEŃ