Daniel Magical zatrzymany po zabójstwie Pawła Adamowicza! Internauci w szoku

Zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza wstrząsnęło krajem. Bestialska zbrodnia poruszyła ludzi, którzy oddają hołd zmarłemu. Niestety, pojawiły się też i nienawistne komentarze dotyczące tragedii. Jedną z osób, które w skandaliczny sposób wyraziły swoją opinię o tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska, był patostreamer – Daniel Magical i jego matka, Małgorzata Z. Patostreamer to osoba zarabiająca w sieci na pokazywaniu treści zawierających przemoc oraz wulgaryzmy.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zmarł po niedzielnym ataku, do którego doszło podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Napastnik, który wdarł się na scenę, trzykrotnie dźgnął go nożem. Tymczasem znany patostreamer – Daniel Magical – wyjatkowo bezmyślnie skomentował atak na prezydenta Gdańska. Z jego zdaniem zgodziła się również Małgorzata Z. – prywatnie matka Daniela.

W trakcie nagrania na żywo przeprowadzanego 13 stycznia 2019 roku 26-latek skomentował atak na Prezydenta Gdańska mówiąc „niestety, przeżył”. Z kolei jego matka dodała od siebie „niech zdycha”. Oboje wypowiedzieli te słowa, gdy trwała jeszcze walka o życie Pawła Adamowicza.

– Policja zatrzymała 26-latka z Torunia oraz jego 46-letnią matkę za pochwalanie ataku na Pawła Adamowicza – powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl Mariusz Ciarka rzecznik Komendy Głównej Policji. Z. i jego matce grozi do roku więzienia.

Daniel Magical to znany patostreamer. Słynący z wulgarnych nagrań 26-latek przygodę ze streamowaniem zaczął w 2014 roku. 26-latek bez żadnej cenzury pokazuje życie rodziny. Każdy stream z życia rodziny ogląda po kilka tysięcy osób. Kontrowersyjny youtuber zarabia dzięki sms-om i wpłatom od widzów, którzy chcą komentować poczynania rodziny.

W niedzielę wieczorem 27-letni Stefan W. trzykrotnie ugodził nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w czasie gdańskiego finału WOŚP. Jeszcze w nocy prezydent przeszedł operację. Po jej zakończeniu lekarze z gdańskiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego informowali, że urazy, jakich doznał samorządowiec „były bardzo ciężkie”, wyjaśniali, że doznał on poważnej rany serca, rany przepony i ran narządów wewnętrznych. W poniedziałek krótko przed godz. 15 Centrum poinformowało, że prezydent Adamowicz zmarł. Pogrzeb zaplanowano na sobotę.


2 komentarzy do “Daniel Magical zatrzymany po zabójstwie Pawła Adamowicza! Internauci w szoku

 • 17 stycznia 2019 o 18:13
  Permalink

  Jak to są aktorzy, grający w serialu. tam nic nie jest na prawde.

  Odpowiedz
 • 17 stycznia 2019 o 18:15
  Permalink

  Takich ludzi karać ale jak pamiętam,gdy zmarła posłanka z PIS-u pani Sz. opozycja szalała i się prześcigała w obrażaniu jej i bluzganiu przez kilka dni. A więc szukać tych ludzi i w obu przypadkach karać!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ