Żyd zaczął mówić prawdę o Polakach. Izrael robi wszystko, żeby go zakrzyczeć

Ten Żyd zaczął właśnie – jako jeden z niewielu, wbrew interesowi Izraela – mówić całą prawdę o Polakach. Nie promuje narracji Tel Awiwu i Kongresu Żydów, a wręcz staje ramię w ramię z rządem w Warszawie.

Taka postawa, co nie może dziwić, jest wyjątkowo nie w smak premierowi Izraela Benjaminowi Netanjahu i jego ludziom. W Izraelu trwa bowiem ostra kampania wyborcza, a obecny szef rządu ma za zadanie kreować się na obrońcę narodu.

Ma też wywalczyć w świecie Izraelczykom i Żydom ogółem, opinię najbardziej ugnębionego, a przy tym zupełnie niewinnego narodu. Każde słowo przypominające o złych czynach Żydów, wypowiedziane przez dyplomatów z Warszawy, natychmiast jest określane jako obrzydlistwo i okrzykiwane przez stronę izraelską skandalem.

Czekamy zatem na reakcję w tej sytuacji. W sytuacji, gdy całą prawdę powiedział Żyd z krwi i kości, w dodatku będący przez 2 lata ambasadorem Izraela w Polsce. Mowa oczywiście o Szewachu Weissie, który w ostatnim czasie nieco zachowawczo wypowiadał się o niedawnym sporze Polski z Izraelem. Teraz jednak się ośmielił.

Gdy Izrael i światowe organizacje żydowskie rzucają w Polaków inwektywami tj. „faszyści”, „antysemici” i przypisują nam udział w holokauście, Szewach Weiss mówi jak jest. Co takiego powiedział i dlaczego Izrael zrobi wszystko, by tamtejsze media tego nie zacytowały?

Niewygodne fakty

– Cała moja rodzina uratowała się, to wszystko byłoby niemożliwe, gdyby nie Sprawiedliwi. Rodzina Potężnych, Górali i Pani Lasotowa z Panem Romanem Szczepaniukiem. Kochani wspaniali ludzie. To są moi bohaterowie – napisał na Facebooku izraelski polityk, były ambasador Izraela w Polsce, Szewach Weiss. Wszystko to dlatego, że wczoraj, 24 marca, obchodziliśmy po raz pierwszy Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Inicjatywa rządu PiS okazała się strzałem w dziesiątkę.

W dalszej części wypowiedzi Weiss opowiadał, …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<
Z OSTATNIEJ CHWILI


UDOSTĘPNIEŃ