Schetyna przegiął! Szef PO o Polakach: „Są tępymi …

Grzegorz Schetyna dzisiejszą wypowiedzią skreślił się na zawsze! W tak chamski sposób o Polakach nie wypowiadają się nawet najbardziej wrogie naszemu narodowi środowiska żydowskie. 

Jeśli Grzegorz Schetyna wyjdzie teraz na ulicę bez dobrej ochrony, będzie to świadczyło o jego niebywałej odwadze. Lider tzw. totalnej opozycji podsumował Polaków w krótkiej, acz niezwykle chamskiej i aroganckiej wypowiedzi.

Sfrustrowany szef PO

Najwyraźniej katastrofalne wyniki w sondażach i coraz mniej znacząca rola na polskiej scenie politycznej, wyprowadzają Schetynę z równowagi.

Nie ulega wątpliwości, że również coraz mniejszy zapał Brukseli w atakowaniu Polski spędza szefowi Platformy sen z powiek. Jednak taka wypowiedź nie miała prawa mieć miejsca.

Przynajmniej, jeśli Grzegorz Schetyna naprawdę liczy, że w najbliższych wyborach Polacy dadzą jego ugrupowaniu kolejny mandat zaufania.

Schetyna obraża miliony Polaków

Polityk, który cieszy się najniższym zaufaniem społecznym, powiedział, że Polacy to „tępi i zadowoleni z siebie ksenofobi”. Miał oczywiście na myśli wyborców Prawa i Sprawiedliwości, gdyż swoich uważa za „oświeconych Europejczyków”.

Schetyna podczas przemówienia na Radzie Krajowej PO, chciał jak najdobitniej przekazać wszystkim, jak bardzo gardzi „zacofanym” narodem polskim i ludźmi, którzy mają czelność – w zgodzie z własnym sumieniem – głosować na PiS. – PiS przykleja nam wszystkim gęby tępego i zadowolonego z siebie …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


WAŻNE! Morawiecki: Szykujmy się do WOJNY. Potwierdzają Amerykanie i Brytyjczycy

1 lutego 2019

Brytyjczycy odtajnili TE KWITY! Elity III RP w panice. Wszyscy są sterowani przez …

1 lutego 2019


UDOSTĘPNIEŃ