Największe polskie gwiazdy, które pokazały się NAGO! Panowie – lepiej usiądźcie [FOTO 18+]

Wiele aktorek po cichu marzy o nagiej sesji w magazynie dla mężczyzn. Artystyczne akty na długo pozostają piękną pamiątką z czasów młodości. Rozbieraną sesją może poszczycić się naprawdę dużo polskich celebrytek. Niektóre z nich otwarcie mówią o tym, że lubią się rozbierać.

Nagie zdjęcia aktorek i celebrytek już chyba nikogo nie dziwią. Żyjemy w czasach, gdy udział w rozbieranej sesji zdjęciowej w magazynie dla mężczyzn to prawdziwe wyróżnienie, a nie hańba. Dla niektórych z gwiazdek jest to sposób na ratowanie kariery. Dla innych nagie zdjęcia to po prostu ładna pamiątka z czasów młodości. Faktem jest, że coraz więcej celebrytek chwali się aktami.

O swoim zamiłowaniu do nagich sesji zdjęciowych otwarcie mówi między innymi gwiazda “M jak miłość” – Joanna Majstrak. – Teraz mogę śmiało powiedzieć, że uwielbiam swoją alabastrową skórę. Ogólnie lubię siebie taką, jaką jestem. Nie mam problemu z pozowaniem nago do sesji czy zagraniem nago w filmie – wyznała Majstrak.

Problemu z nagością nie ma również Joanna Krupa, która często umieszcza na swoim Instagramie roznegliżowane fotki. Nagie sesje zdjęciowe Krupy to również jej sposób na walkę o prawa zwierząt. Swoimi wdziękami na Instagramie często chwali się również Anna Mucha. Kogo jeszcze możemy zaliczyć do kategorii “znane nago”? Proponujemy przekonać się o tym na własne oczy.

Znane nago

Znane nago

>>>OBEJRZYJ WIĘCEJ ZDJĘĆ<<<


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ