Wyciekł “intymny” film znanej prezenterki! Przyznała się: Dostawałam pieniądze za… [FOTO]

Jest pierwszą Rosjanką z byłego ZSRR, która otrzymała propozycję pozowania dla “Playboya”. Popularność przyniósł jej nadawany w Rosji program “Military Journal”. Była żoną biznesmena Andreja Troschenko – para rozwiodła się jednak po zaledwie dziewięciu miesiącach małżeństwa. Ma córkę Polinę.

Gdy hakerzy włamali się do jej komputera i skradli intymne zdjęcie, twierdziła, że stoi za tym jej szukający zemsty mąż. Wkrótce do sieci wyciekły wulgarne filmiki. Wtedy okazało się, że skradziono jej telefon komórkowy w ośrodku odwykowym. Borisova przyznała wówczas, że po rozwodzie była uzależniona od narkotyków i prostytuowała się. Do formy dochodziła w klinice rehabilitacyjnej w Tajlandii.

“Mogę powiedzieć, że miałem związki, w których dostawałam pieniądze za seks. Takich spotkań nie było jednak zbyt wiele” – mówi Borisova.

Nie kryje, że często czuła się zdruzgotana i zdegustowana faktem, że budzi się obok mężczyzn, których w ogóle nie zna. Mimo to uprawiała seks za pieniądze, bo był to dla niej spory zastrzyk gotówki.

“Byłam wolną kobietą. Nie miałam faceta, a potrzebowałam tych pieniędzy. Nikogo ani nie okradłam, ani nie zabiłam” – tłumaczy.

Co ciekawe, Dana nadal otrzymuje propozycje matrymonialne od mężczyzn. I to za sprawą córki.

“Polina jest obiecującą blogerką, bardzo aktywną w mediach społecznościowych. Kiedyś powiedziała mi, że jakiś człowiek oferował 150 tys. rubli (8,5 tys. zł) za noc ze mną. Nie było to miłe” – wyznaje.

Co ciekawe, skandal obyczajowy nie wpłynął na jej popularność. Obecnie Borisova stara się pomagać innym ludziom uzależnionym od narkotyków i alkoholu, działa w Krajowym Biurze do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Otrzymała również odznaczenie od rosyjskiego ministra obrony za promowanie rosyjskiej armii.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ