Macron ujawnił prawdziwy powód ataków na Polskę! Przez to od lat Francja boi się Polski

Od niedawna nie tylko Polska, ale i cała Europa z niepokojem spogląda na sytuację jaka rozwija się pomiędzy Polską a Francją. Macron ostentacyjnie chciał pokazać, że nie liczy się ze zdaniem naszego rządu, oraz nie akceptuje polityki prowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Z czego wynika takie postępowanie prezydenta Francji? Emmanuel Macron odpowiedział na pytanie i… zszokował. W końcu przyznał jaki jest powód tych irracjonalnych zachowań.

Kieruje nim nic innego jak najstarsze z uczuć. Tak drodzy czytelnicy, nie rozsądek – a strach. Francja od lat boi się Polski, a konkretnie jej “niezadowolenia” – tak przynajmniej twierdzi Macron.

O co chodzi?

Prezydent Francji stwierdził, że Polska od lat hamuje rozwój Unii Europejskiej, gdyż każda podjęta decyzja na szczeblu brukselskim może rozbić się o wcześniej wspomniane niezadowolenia Polski. To właśnie wzbudza taki lęk Francuzów. Ale Emmanuel idzie o krok dalej twierdząc, że UE boi się podejmować jakichkolwiek decyzji, które w jego mniemaniu byłyby dobre dla wspólnoty, gdyż obawia się gniewu i roszczeniowego podejścia Polaków.

– Przez lata brakowało nam śmiałości, by …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


Jeden komentarz do “Macron ujawnił prawdziwy powód ataków na Polskę! Przez to od lat Francja boi się Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ