Miała być minuta ciszy dla Adamowicza podczas meczu. Kibice pokazali co o tym myślą [WIDEO]

Podczas wczorajszego meczu Lotto Ekstraklasy między Lechią Gdańsk, a Pogonią Szczecin postanowiono zaradzić minute ciszy, która miała upamiętnić tragiczną śmierć prezydenta Pawła Adamowicza.

Niestety, tego momentu nie uszanowali kibice Pogoni Szczecin. Znaczna część z nich nie przestawała skandować zawołań wspierających własny klub.

Podczas ciszy można było usłyszeć z sektora gości hasła, wyrażające swoją niechęć i zarzuty do prezydenta Pawła Adamowicza, jednocześnie głośno domagając się wpuszczenia reszty ich kibiców na sektor.

– Zwykłe chamstwo. Niestety nie wszyscy zdajemy egzamin. Brak empatii i stadne działania wywołują prymitywne zachowania. Tak się po prostu nie robi. Ważne jednak, że my, gdańszczanie, potrafimy zachować się solidarnie – mówi jeden z radnych miasta.


2 komentarzy do “Miała być minuta ciszy dla Adamowicza podczas meczu. Kibice pokazali co o tym myślą [WIDEO]

 • 11 lutego 2019 o 18:44
  Permalink

  UMARL ABILIGO KTO GO MUSI PAMIETAC TEN BEDZIE ZONAA DZICI RODZICE ,ALE RESZTA POLSKI NIE MUSI

  Odpowiedz
 • 12 lutego 2019 o 15:25
  Permalink

  Z pretensjami do HGW, Komorowskiego i całej bandy PO. Po Smoleńsku pokazali co znaczy dobre wychowanie i szacunek dla zmarłych. Życzę im aby sami zostali potraktowani w taki sposób jak zachowywali się pod Pałacem Prezydenckim. Aby nawet po śmierci nie zaznali spokoju. Niech im się to śni każdej nocy. Karma wraca i od niej nie uciekniecie. Serdecznie życzę nocnych koszmarów

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ