NOKAUT! To usłyszał cały świat. Nigel Farage upokorzył Tuska na oczach całego świata!

“Brexit to będzie raj. Po nim będziemy wolni od aroganckich łobuzów takich jak ty – odpowiedział Nigel Farage Donaldowi Tuskowi. Nie było to pierwsze spięcie między politykami, którzy reprezentują zupełnie inne koncepcje i wizje Europy.

Tak Nigel Farage, były lider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa i zagorzały zwolennik brexitu, odpowiedział szefowi Rady Europejskiej. Obaj panowie od dawna nie darzą się jakąkolwiek sympatią. Farage nieraz podkreślał, że Tusk to bardziej karierowicz niż polityk.

Niedawno były premier polskiego rządu podkreślił, że władze Unii Europejskiej nie będą już składać żadnych ofert, które miałyby przerwać cały negocjacyjny impas.
Szef RE mówił dziś, że co prawda będzie nalegał na backstop, ale zarówno on, jak i premier Irlandii są przygotowani na twardy brexit.

“Po brexicie będziemy wolni od takich niewybranych łobuzów jak ty i sami poprowadzimy nasz własny kraj” – odpowiedział Farage Tuskowi. “Brzmi to dla mnie niebiańsko” – dodał.


3 komentarzy do “NOKAUT! To usłyszał cały świat. Nigel Farage upokorzył Tuska na oczach całego świata!

 • 12 lutego 2019 o 11:41
  Permalink

  nie niebiańsko tylko : bardziej przypomina mi niebo . .. to odnośnie słów tuska o piekle. 😉
  I jeden i drugi bardzo dobrze potrafi mydlić oczy ludziom, choć wydaje mi się, że donald robi to trochę lepiej..

  Odpowiedz
 • 12 lutego 2019 o 20:30
  Permalink

  Tusk, przypomina mi trochę psa niemieckiego. Zawsze szczeka na obcego(…) Tyle że pies przy Tusku ma dużo więcej zalet. Jest zawsze wierny swemu właścicielowi, zawsze!. Z Tuskiem, bywa na odwrót, on POtrafi mocno zaszkodzić swojemu gospodarzowi. Co wielokrotnie robił w Polsce, i Brukseli wobec Polski.

  Odpowiedz
 • 13 lutego 2019 o 12:19
  Permalink

  Wiadomo dla kogo pracuje i czyje interesy reprezentuje a w piekle to zdecydowanie on . bedziesz sie smazyl,juz czekamy na twoj wielki powrot od kraju!!!!!!!!!!!.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ