Opozycja ZMIAŻDŻONA przez Unię! Koniec plucia na Polskę?

W komisji wolności obywatelskich Parlamentu Europejskiego przepadł pomysł stworzenia raportu na temat sytuacji dotyczącej praworządności w Polsce. W głosowaniu 27 europosłów było przeciwnych pracom nad dokumentem, a 26 opowiedziało się za opracowaniem takiego dokumentu.

Propozycja sporządzenia raportu jest pokłosiem misji, którą we wrześniu ubiegłego roku odbyła w Polsce grupa europarlamentarzystów komisji.

Na jej czele stał wtedy szef Komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (LIBE) Claude Moraes (socjaliści), który zapowiedział, że prawdopodobnie powstanie specjalny raport na temat wizyty.

„Nie było do końca jasne, jaki to miałby być raport. Pojawił się pomysł, żeby został on włączony w procedurę art. 7 traktatu wobec Polski, jako roboczy raport, który miałby być wzięty pod uwagę wtedy, gdy Parlamencie Europejskim będzie podejmował decyzję dotyczącą ewentualnego stwierdzenia ryzyka zagrożenia dla praworządności w Polsce. Komisja zdecydowała jednak, że raport nie powstanie”

– mówi cytowany przez Polską Agencję Prasową informator.


2 komentarzy do “Opozycja ZMIAŻDŻONA przez Unię! Koniec plucia na Polskę?

 • 12 lutego 2019 o 21:29
  Permalink

  Merkel Makron rudy i alkoholik i inni im podobni boją się Polski. Dlatego Polskę atakują bezpoctawnie. W maju wybory do Unii Europejskiej. Unia Europejska będzie lepsza

  Odpowiedz
 • 9 kwietnia 2019 o 12:52
  Permalink

  He he -zabawny ten portal.. Taki odpowiednik brukowców nastawionych albo pro rządowo albo pro opozycyjnie.. Tylko w jednym nie ma różnicy: krzyczące tytuły i logika dla ciemnego luda -pozdrawiam czytelników ! 😀 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ