Ujawniono! Tyle Owsiak wyciąga miesięcznie. Wszystko z pieniędzy ludzi

Jerzy Owsiak w oświadczeniu opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradził ile zarabia. Zaznaczył również, że nie pobiera żadnej pensji z racji pełnienia funkcji prezesa zarządu Fundacji WOŚP.

W oświadczeniu Jerzy Owsiak przyznał, że jego miesięczna pensja „na rękę” wynosi 10 tys. zł. Cała kwota jest wynagrodzeniem, które Owsiak czerpie z racji pełnienia funkcji prezesa jednoosobowej firmy Złoty Melon, należącej do Fundacji WOŚP.

W opublikowanym oświadczeniu Jerzy Owsiak deklaruje, że Złoty Melon „ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych”.

Dodaje również, że kwota 10 tys. zł jest wyznacznikiem najwyższej możliwej pensji w Fundacji WOŚP.

Złoty Melon w ciągu 7 lat działania miał zarobić dla WOŚP 4,7 mln zł. Tylko w 2017 roku kwota ta wyniosła 718 tys. zł. Jej głównym źródłem dochodów jest prowadzenie sklepu SiemaShop, w którym sprzedawane są gadżety związane z Fundacją WOŚP oraz Pol’and’Rock Festival (dawniej Woodstock).


10 komentarzy do “Ujawniono! Tyle Owsiak wyciąga miesięcznie. Wszystko z pieniędzy ludzi

  • 12 lutego 2019 at 14:07
    Permalink

    A z kim podpisał umowę o pracę, skoro Złoty Melon to spółka jednoosobowa. Taka umowa jest nie ważna.

    Reply
  • 12 lutego 2019 at 14:57
    Permalink

    Pralnia narkotykowych pieniędzy.

    Reply
  • 12 lutego 2019 at 15:17
    Permalink

    Tylko ?!
    Ja jebe i chlop sie tym zajmuje ?!?!??!?!?!?
    Tyle to na budowie w niemcach zarabiaja. Tyle to w polsce na zurwiu pracownik fizyczny dostaje.
    Macie racje normalny czlowiek przez te nerwy nagonki i inne przeciw niemu akcje juz dawno by wskoczyl za kierownice zurawia ciezarowki albo wyjechal na budowe do szwecji norwegii czy niemiec.

    Macie racje szkoda chlopa za tak smieszne pieniadze naraza na choroby psychiczne siebie i rodzine przez takie nagonki medialne.

    Przez takie wlasnie krazace kur….wo. hejt nie wiadomo dlaczego.

    A ty Historia Rzeczpospolitej takiego wlasnie czlowieka powinniscie miec na swojej stronie tytulowej a nie powielacie takie pierdoly ty anty Polska organizacjo zorganizowana.

    Reply
    • 12 lutego 2019 at 18:23
      Permalink

      Nie tyle zarabia…do 10tyś. oficjalnie się przyznaje. Reszty nigdy się nie dowiemy bo jak tylko ktoś na niego krzywo spojrzy ty robi cyrk że go atakuja zamiast przedstawić rozliczenia. Pózniej cała Polska prosi celebryte zeby wrócił. Facet jest cwany i nie do ruszenia.

      Reply
  • 12 lutego 2019 at 20:07
    Permalink

    dLACZEGO TEN CEPR JESZCZE NIE SIEDZI ZA KRATAMI MA CHYBA Z OSIEM WYROKÓW??????/

    Reply
  • 12 lutego 2019 at 22:20
    Permalink

    Widze w wiekszosci wypowiedzi zawistna „polaczkowosc”. Ktos kiedys wpadl na pomysl,zeby pomagac bezposrednio,nie liczac na skostniala biurokracje panstwowa. Przez cale zycie zajmuje sie tym,traci nerwy,walczy z zawistnikami. Fakty sa takie: od niemal dwudziestu lat poprawia sie temat sprzetu szpitalnego. Dzieki Jurkowi. Moje zdanie jest takie,ze wiekszosc ludzi ma bol d**y,bo on zarabia spore pieniadze. No i ? Wisi mi,czy zarabia 10 czy 100 tys. Wazne,ze dzieki niemu jest sprzet,ktorego zawsze jest niedobor. A tym,co go hejtuja za zarobki,proponuje stworzyc swoja marke i osiagnac podobny sukces. Badzcie obiektywni.

    Reply
  • 12 lutego 2019 at 23:26
    Permalink

    Brawo!!! tylko 10.000 zł??? posłowie biorą więcej nie robiąc nic dla tego kraju

    Reply
  • 13 lutego 2019 at 08:42
    Permalink

    No tak. Dobrze że w końcu pokazujecue hejterom jakie to rzekome miliony wyciąga. Dość słabe to są pieniądze za tak wyczerpującą robotę jaką od lat w ogromnym stresie wykonuje. Dzięki za ten artykuł, może choć niektórzy przeciwnicy człowieka, który tyle dobrego robi wyluzują i odpuszczą

    Reply
  • 13 lutego 2019 at 14:28
    Permalink

    Każdy kto go krytykuje może też uruchomić fundacje i niech spróbuje zrobić cos w jego stylu…nic nie wiecie o zarobkach w fundacjach …zarabia grosze w porównaniu do innych fundacji..zazdrość dupy wam ściska…popatrzcie ile pisowskie mendy zarabiają…np.na stanowisku “do kontaktu z kosciolem” ..co to jest za stanowisko?

    Reply