Biedroń pijany czy niespełna rozumu?! Skandaliczne zachowanie lidera „Wiosny” w programie [WIDEO]

Parlamentu Europejskiego, a jesienią wybory parlamentarne do Sejmu oraz Senatu. Robert Biedroń tworząc własną partię musi wykazać się rozsądkiem. Trudno jednak zapomnieć o jego działalności w latach wcześniejszych.

Z pewnością była to postać kontrowersyjna o dość burzliwej działalności. Nie jest tajemnicą, że ów polityk często traktowany był niepoważnie i z przymrużeniem oka. W jego publicznych działaniach było widać dużo rozrywki i showbiznesu.

Sam zainteresowany od lat lubił tworzyć wokół siebie zamieszanie, które miało niewiele związku z powagą. Jednym z takich zachowań był udział w programie telewizyjnym stacji „ESKA” o nazwie „Kilerskie karaoke”.

Uczestnicy mieli za zadanie śpiewać karaoke w czasie, gdy szli przez tzw. tor przeszkód. Robert Biedroń m.in. wskakiwał do pojemnika ze zużytymi pieluchami czy też głodnymi krabami. Towarzyszyło temu mało poważne zachowanie: krzyki i niesamowite wrzaski uśmiechniętego Biedronia.

Lider partii politycznej to profesja dla poważnych i szanowanych osób. Zakładając partię Robert Biedroń musi pamiętać o tym, że od ważnego polityka oczekuje się rozsądku i powagi w wielu sytuacjach.

Trudno jednak wyobrazić sobie lidera nowopowstałej partii „WIOSNA” będącego ostoją powagi i dystansu. Nazwa jego partii symbolizuje odrodzenie, powiew świeżości, nowy rozdział, początek czegoś nowego.


UDOSTĘPNIEŃ