Kupuj bilety autobusowe w Częstochowie przez smartfona!

Częstochowa jest jednym z wielu polskich miast, w których możemy dokonać zakupu biletów autobusowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jak to zrobić?

Czekanie w kolejce do kiosku lub kupno biletu u kierowcy nie zawsze jest możliwe. Gdy liczy się szybkość i wygoda, najlepiej kupować bilety autobusowe na swoim smartfonie. Teraz taka usługa jest dostępna również w Częstochowie!

Bilet na telefonie – podróżuj nowocześnie!

Bez kolejek, bez stresu, o każdej porze dnia i nocy, bez obawy o ucieczkę autobusu z przystanku – także tak możemy kupować bilety komunikacji miejskiej. To możliwe dzięki specjalnym aplikacjom mobilnym, które pozwalają na dokonanie transakcji na telefonie.

Jeśli chcemy zakupić bilety autobusowe Częstochowa jest obecnie jednym z wielu miast, gdzie możemy zrobić to również przez smartfona. Jak przeprowadzić taką transakcję?

Jak kupić bilet przez swój telefon?

To naprawdę bardzo proste! W Częstochowie transakcję możemy zrealizować poprzez wykorzystanie aplikacji mPay, która pozwala na prowadzenie różnych transakcji mobilnych, między innymi przelewy, zapłata za parkowanie, doładowywanie telefonu pre-paid.

Aplikację mPay możemy pobrać na telefony z wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi – Android, Apple iOS oraz Windows Phone. Po pobraniu aplikacji instalujemy ją na telefonie i zakładamy swoje konto użytkownika.

Przy konfiguracji konta wybieramy również preferowany sposób płatności. W mPay możemy zapłacić za bilety na dwa sposoby – z wykorzystaniem karty płatniczej podpiętej do swojego konta użytkownika lub też przez zasiloną wcześniej przelewem elektroniczną portmonetkę.

Jeśli chcemy kupić bilet na autobus w Częstochowie, wtedy uruchamiamy aplikację, wybieramy zakładkę z biletami i miastem, a potem określamy rodzaj biletu, a także wskazujemy na ulgę, jeśli nam przysługuje. Potem tylko wybieramy rodzaj płatności i potwierdzamy transakcję swoim indywidualnym kodem PIN mPay. Dzięki temu każda płatność jest odpowiednio zabezpieczona.

Gdy dojdzie do kontroli, wtedy po prostu pokazujemy wcześniej zakupiony bilet w aplikacji.


UDOSTĘPNIEŃ