Musisz to wiedzieć! To ONI rządzą Polską! Finansowali Tuska, Komorowskiego, Balcerowicza i wielu innych [PEŁNA LISTA]

Pułkownicy i generałowie z WSI, rozgrywali polskich polityków i biznesy po 1989 roku.

Do ochrony mieli przestępczą grupę pruszkowską.

Jednym z tzw pułkowników był żyd, Wiktor Kubiak. Przez jego firmę „Batax”, przechodziły pieniądze z przedsiębiorstw ulokowanych w tzw. Centrali Handlu Zagranicznego.

Ukradli i przepuścili miliardy złotych na lewych kontraktach, lewych fakturach, podstawionych słupach. To Kubiak wypromował musical „Metro”, Edytę Górniak, Anitę Lipnicką. Wynajął całe 18 piętro w warszawskim Marriott. To tam przyjmował: mafię włoską, ludzi z Rosji, mafię sołncewską, żydów z Ameryki i wszelkiej maści służby, grupy, które okradały Polskę na miliardy złotych.

Łatwo było im współpracować z Kubiakiem, ponieważ i Kubiak i Wojciech Paradowski organizowali w Polsce scenę polityczną.

Co WSI robiło z miliardami złotych?

Ukradzione, zrabowane pieniądze Polakom, inwestowali w polityków i partie polityczne.

Utworzyli Kongres Liberalno-Demokratyczny, później Platformę Obywatelską.

To oni sponsorowali i wypromowali:

  • Donalda Tuska (premier),

 

  • Bronisława Komorowskiego,

 

  • Wachowskiego od Wałęsy,

 

  • Jana Krzysztofa Bieleckiego (premier),

 

  • Leszka Balcerowicza,

 

  • Pawła…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


15 komentarzy do “Musisz to wiedzieć! To ONI rządzą Polską! Finansowali Tuska, Komorowskiego, Balcerowicza i wielu innych [PEŁNA LISTA]

  • 20 września 2018 o 11:11
    Permalink

    Jezeli juz to wszystko wiemy czemu ci wszyscy ludzie chodzą na wolności a nie po spacerniaku w pierdlu?

    Odpowiedz
  • 22 września 2018 o 16:59
    Permalink

    Wszelkiej maści miedzynarodowi sprekulanci malwersanci dokonali na szkodę Polek i Polakow wyłudzeń na niebotyczna skalę ! Przecież są politycy którzy im pomagali / na pewno nie bezinteresownie/ Dlaczego do tej pory nie zostali ujawnieni i rozliczeni przez orgny ścigania d;aczego nie sa pensjonariuszami placówek penitencjarnych ?

    Odpowiedz
  • 23 września 2018 o 17:04
    Permalink

    „Oni” czyli kto? „Mafia” czyli kto dokładnie?
    Pójdźmy może krok dalej: kto finansuje obecny tzw rząd? Rujnują Polskę wycierając sobie nią gęby.

    Odpowiedz
  • 26 września 2018 o 23:27
    Permalink

    Poproszę personalia autora. W trybie przyspieszonym mogę skierować sprawę do sądu. Poproszę, jednak zapewne zaraz ów autorzyna dupsko swe zmarszczy i będzie tchórzem. Tak, prawackim, katotalibskim trollem, którego poziom ryja nie wydostaje się spoza poziomu szamba, jakiego zawartością się pożywia.
    Oczekuję na podanie tutaj choćby maila autora tej szmaty, która nie ma żadnej wiedzy, tzw. PRL zna z obrazków w internecie a skończenie Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie (oczywiście za pieniądze) to maksimum intelektualnych możliwości.
    Wyłoń się i przedstaw! Wówczas i ja to zrobię.

    Odpowiedz
    • 12 stycznia 2019 o 21:31
      Permalink

      Głupi jesteś czy udajesz? Przecież napisane, że fragmenty są z książek Sumlinskiego i Masy. Naucz się czytać najpierw, a nie udajesz wazniaka!

      Odpowiedz
  • 26 września 2018 o 23:27
    Permalink

    Poproszę personalia autora. W trybie przyspieszonym mogę skierować sprawę do sądu. Poproszę, jednak zapewne zaraz ów autorzyna dupsko swe zmarszczy i będzie tchórzem. Tak, prawackim, katotalibskim trollem, którego poziom ryja nie wydostaje się spoza poziomu szamba, jakiego zawartością się pożywia.
    Oczekuję na podanie tutaj choćby maila autora tej szmaty, która nie ma żadnej wiedzy, tzw. PRL zna z obrazków w internecie a skończenie Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie (oczywiście za pieniądze) to maksimum intelektualnych możliwości.
    Wyłoń się i przedstaw! Wówczas i ja to zrobię.

    Odpowiedz
  • 5 października 2018 o 09:21
    Permalink

    Stale zlodzieje nas okradaja szumowimy mialam wplacone na dwa mieszkania bylam czlonkiems_ni 20 lat skladalam pieniadze po 40 latach dostalam groszei musialam udowodnic ze mam wlasne mieszkanie i wymienilam 2 okna ZLODZIEJE bylam samotna matka z dwojka dzieci

    Odpowiedz
  • 6 października 2018 o 14:58
    Permalink

    Nic nowego. Autor pewnie za młody aby pamiętać że ostrzegałem przed tym wszystkim w wyborach na prezydenta w 1990 roku. Niestety Polacy bardzo potulnie wszystkie zło przyjeli bez protestów.

    Odpowiedz
  • 7 października 2018 o 16:02
    Permalink

    Ja to wiem ale miliony Polaków nie ma pojęcia i bronią oraz popierają tamte układy.I właśnie dlatego jeszcze jesteśmy biedni ale mamy szansę zmienić Polskę,bo mamy odpowiednich ludzi,którym zależy na Polakach i poprawie ich życia!!każdy z nas,kto ma rodzinę powinie ten artykuł dokładnie przeczytać to wtedy zrozumie jak ważne dla nas są te wybory samorządowe!

    Odpowiedz
  • 26 października 2018 o 21:56
    Permalink

    To się normalnemu, uczciwemu człowiekowi nie mieści w głowie. Jak można być tak skundlonym,jak można tak traktować ludzi , tylko podmioty diabła mogą tak robić. Boże niej nas uczciwych ludzi w swojej opiece.

    Odpowiedz
  • 29 października 2018 o 10:14
    Permalink

    A Polacy dalej na nich głosuja i ich popierają!Tragedia!

    Odpowiedz
  • 29 listopada 2018 o 18:59
    Permalink

    Więzienia byłyby pełne gdyby ich wszystkich zamknęli,tych zydów francowatych Kubiaka iinnych z poprzedniego rządu,i jeszcze z poprzednich za SLD temu co przewodniczył Brunek Gieremek ,to oni rozkradli i rozsprzedali cały dorobek Polski,czy doczekamy kiedys że odpowiedzialni za to zostana ukarani i zapłacą za swoje czyny.

    Odpowiedz
  • 30 listopada 2018 o 08:15
    Permalink

    Artykuł amatorsko sensacyjny .. pół faktu, pół dowodu

    Odpowiedz