Kolejna kompromitacja Żyły w TZG! „Żal było patrzeć” [WIDEO]

Za nami kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami”. Justyna Żyła po raz kolejny wypadła delikatnie mówiąc… nie najlepiej. Zanim na parkiecie pojawili się tancerze, prowadzący mieli ważne ogłoszenie. W tej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jury pozostanie trzyosobowe. Z powodu kontuzji Michał Malitowski musiał zrezygnować z uczestnictwa w programie z powodu kontuzji.

W zeszłym tygodniu Justyna Żyła usłyszała od jury wiele krytycznych słów. Dlatego przez tydzień ostro trenowała razem z Tomaszem Barańskim. W tym odcinku wykonali fokstrota… i poszło trochę lepiej. Przyznali to Jordan i Grabowski. Pavlović, która najmocniej krytykowała Żyłę w zeszłym tygodniu, wciąż nie była zachwycona.

Tym razem jednak oszczędziła wrażliwej celebrytce gorzkich słów i nie zwracając się do niej, skierowała swoje słowa do jej partnera tanecznego.

„Słuchaj Tomka i pracuj nad wszystkim” – radziła.

Ten gest przez internautów został odczytany jako mocna zniewaga i jawne określenie swojej dużej niechęci do Justyny Żyły

W obronie swojej partnerki wystąpił Barański, który zapewnił, że Żyła bardzo ciężko ćwiczyła. Mimo jego słów Pavlović dała 2, a Jordan 3. Od Grabowskiego wpadło 6 – razem 11 punktów.


UDOSTĘPNIEŃ