Lidl w popłochu wycofuje ten produkt ze sprzedaży. Natychmiast go wyrzuć! Zawiera śmiertelny dodatek [FOTO]

Lidl Polska wycofuje ze sprzedaży jedną partię produktów spożywczych. Jak wskazano w komunikacie, może ona zawierać dwutlenek siarki. Chodzi o produkt „Belbake Wiórki kokosowe, 200 g” z datą minimalnej trwałości 22.11.2019 i numerem partii 34452.

 

„Lidl Polska wycofuje z rynku produkt „Belbake Wiórki kokosowe, 200 g” z datą minimalnej trwałości 22.11.2019 i numerem partii 34452. W ramach badań zostało stwierdzone, iż wyżej wymieniona partia produktu zawiera niezadeklarowaną substancję konserwującą – dwutlenek siarki” – czytamy w komunikacie sieci Lidl Polska.

 

„Klienci z nietolerancją dwutlenku siarki nie powinni spożywać wycofywanej partii produktu i zastosować się do komunikatu ze względu na możliwe wystąpienie nietolerancji wywołanej spożyciem.

 

Dla pozostałych osób (bez nietolerancji dwutlenku siarki) produkt w pełni nadaje się do spożycia” – wyjaśnia sieć. Belbake to marka Lidl dedykowana szerokiej ofercie produktów do pieczenia i dekoracji ciast. Produkt można zwrócić w każdym sklepie Lidl – bez okazywania paragonu.

Inne artykuły sprzedawane pod marką „Belbake” nie są objęte decyzją o ich wycofaniu.


UDOSTĘPNIEŃ