Kukiz upokorzył Wałęsę PIOSENKĄ! Kawałek o „Bolku” robi furorę w sieci [WIDEO]

„Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć!” – czytamy we wpisie na Facebooku Pawła Kukiza. Polityk zaprezentował piosenkę zadedykowaną byłemu prezydentowi.

„Skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą” – tak Paweł Kukiz odnosi się do utworu zadedykowanego Lechowi Wałęsie. Jak wskazuje, jest to odpowiedź na publikację zdjęcia domu polityka na profilu byłego prezydenta.

Piosenkę okraszono slajdem fotografii. Muzyk podkreśla, że każdy może się podjąć realizacji teledysku.

„Przy okazji – jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy – mają moją zgodę i błogosławieństwo. Możecie wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba. Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość – poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy. 🙂 Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt „Wyspa Zielona”, które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić ” – czytamy we wpisie.

Bolek płynie!

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą …Pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej – nie wiedzieć czemu- nie chciał 🙁 Przy okazji – jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy – mają moją zgodę i błogosławieństwo. Możecie wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba. Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość – poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy. 🙂 Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt "Wyspa Zielona", które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić 🙂

Opublikowany przez Paweł Kukiz Poniedziałek, 11 marca 2019


UDOSTĘPNIEŃ