10 banków wyłączy karty i zablokuje dostęp do konta! Zobacz czy Twój bank też

Brak dostępu do serwisów transakcyjnych, brak możliwości wypłaty gotówki czy zapłacenia kartą. Sprawdź, czy przerwę zaplanował również twój bank.

10 banków planuje przerwy techniczne w najbliższy weekend. Klienci powinni zaopatrzyć się w gotówkę wcześniej bo karty czy bankomaty mogą nie działać.

mBank

Prace modernizacyjne w mBanku zaplanowano na noc z soboty na niedzielę. W godzinach 1.30-7.30 nieczynne będą bankomaty, wpłatomaty i płatności kartami.

W godzinach 1.30-9.00 nieczynny będzie serwis internetowy i aplikacja mobilna.

Santander

Dla klientów Santandera utrudnienia zaczną się w piątek od godziny 22.30. Wyłączone będą przelewy natychmiastowe, usługa Przelewy24 oraz BLIK

W sobotę, w godzinach 0.00-10.00, wyłączony będzie serwis internetowy i aplikacja mobilna, a w niedzielę od północy do godz. 9.00 nie będzie można korzystać z bankomatów i wpłatomatów.

– Jeśli mają Państwo do wysłania jakiś pilny przelew lub jakąkolwiek inną czynność w bankowości internetowej lub mobilnej, prosimy zrobić to przed zaplanowaną przerwą – radzą klientom przedstawiciele banku.

Bank Millenium

Klienci banku Millenium muszą się przygotować na dłuższe utrudnienia. Od godziny 23.00 w sobotę do godziny 18.00 w niedzielę możliwe będą tylko płatności kartami (z wyłączeniem transakcji w internecie, które wymagają potwierdzenia SMS). Niedostępne będą: Millenet
aplikacja mobilna, płatności BLIK i online.

W ograniczonym zakresie będzie działać również telefoniczna obsługa klienta. – Zachęcamy do wcześniejszego wykonania ważnych przelewów – informują klientów przedstawiciele banku.

ING Bank Sląski

Prace modernizacyjne w banku ING zaplanowano na weekend. W godzinach 8.00-18.00 niedostępne będą:…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


UDOSTĘPNIEŃ