Kopacz znowu odleciała! Gdy usłyszysz te słowa o Tusku, padniesz [WIDEO]

Koalicja Europejska zaciekle walczy o zdobycie jak największego poparcia w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Widzimy też już pewne przygotowania do wyborów do Sejmu. Jak bardzo można odlecieć w wyścigu po stołki? Za przykład posłuży nam Ewa Kopacz, która udzieliła wywiadu dla Radio ZET.

Platforma Obywatelska do wyborów postanowiła iść z hasłami które głównie uderzają w PiS. W internecie aż zaroiło się od memów które wyśmiewały ich brak pomysłu na politykę. I fakt, jedyne czym obecnie zajmują się członkowie opozycji to sprawy światopoglądowe i krytyka rządu. Nie sposób w ich programie znaleźć jakiegokolwiek rozwiązania gospodarcze dla Polaków.

Najwidoczniej uznali, ze na populizmie po raz kolejny szturmem zdobędą upragnione przez siebie stanowiska. Wróćmy do osoby Ewy Kopacz i Donalda Tuska. Należy pamiętać, że obecny szef KE odszedł z polskiej polityki w niesławie, jako osoba która zawiodła wiele milionów Polaków. Ewa Kopacz zdaje się tego nie pamiętać, albo liczy na to, że Polacy mają tak krótką pamięć.

Prowadząca zapytała byłą premier o Donalda Tuska i jego powrót do polityki. I tu posypały się słowa, po których nasza redakcja długo zbierała zęby z podłogi.

Posłuchajcie sami, jak pogromczyni dinozaurów mówi o królu Europy… To istny kosmos:


UDOSTĘPNIEŃ