Hit! Młody patriota powiedział Wałęsie prawdę prosto w oczy! Jego mina – BEZCENNA [WIDEO]

Lech Wałęsa to dosyć kontrowersyjna postać na polskiej scenie politycznej. Były prezydent słynie ze swojego bardzo wysokiego ego, które raczej nie zjednuje mu zbyt wielkiego grona zwolenników, a wręcz odwrotnie.

Wałęsa to człowiek, który z pewnością historia zapamięta na wieki, lecz jak wielu było przednim osobowości, które z czasem straciły swój blask na własne życzenie. Tak i jest teraz. To, że Wałęsa współpracował z SB było w pewnych kręgach wiadome już na samym początku lat 90. Prawda wyszła dopiero po ponad 20 latach.

Wałęsa bez wątpienia uważa się, że personę bez której dziś by nie było Polski. Była głowa państwa swój wkład w wyzwolenie kraju stara się podkreślać za każdym możliwym razem. Podkreśla przy tym, że nikt nie powinien śmieć myśleć, że “Wałęsa był po drugiej stronie”. Innego zdania jest jednak społeczeństwo.

Stosunek młodego pokolenia do Wałęsy idealnie obrazuje sytuacja na jednym ze spotkań “ikony” dzisiejszej opozycji. Młody 20-letni chłopak powiedział Wałęsie prosto w twarz prawdę o jego działalności w czasach PRL.


UDOSTĘPNIEŃ