50-letni „przyjaciel rodziny” zabrał się za 15-latkę. To co później zrobił nie mieści się w głowie [WIDEO]

47-letni Corey Disotel znał 15-letnią Domeannę Spell od dziecko, ponieważ był przyjacielem ich rodziców. W pewnym momencie dojrzewająca nastolatka wzbudziła zainteresowanie starszego mężczyzny. Oznajmili oni rodzicom dziewczynki, że się kochają. C

i nie przyjęli jednak pozytywnie tej wiadomości i zakazali im jakichkolwiek kontaktów. Para postanowiła sprzeciwić się takiemu dyktatowi rodziców dziewczynki i uciekli do innego stanu. Tam ostatecznie ujęła ich policja.

Opisujący tę historię dailymail.co.uk dowiedział się, że para zaczęła potajemnie spotykać się już od jakiegoś czasu, za nic mając dzielącą ich różnicę wieku. Rodzina nabrała pewnych podejrzeń, kiedy dziewczyna znikała na całe weekendy. Okłamywała rodziców, mówiąc, że opiekuje się wnuczką mężczyzny.

Gdy ostatecznie przyjaciel rodziny postanowił przyznać się do ich romansu i oświadczył, że chce, aby Doaeanna została jego żoną, został przegoniony z ich domu. Rodzice dziewczynki zerwali z nim wszelkie kontakty i zabronili kontaktować się z córką.

Nietypowa para nie uszanowała jednak tych postanowień i widywała się po kryjomu. W końcu postanowiła uciec, o czym rodzice powiadomili policję. Ostatecznie zakochanych udało się odnaleźć ponad 1,5 tys. km od domu, w Pagosa Springs w Kolorado. To tam policjantom udało się namierzyć jej telefon. W krótkim czasie samochód, którym podróżowała dziewczyna zobaczył lokalny policjant, co doprowadziło do zatrzymania uciekinierów.

47-latek jest podejrzewany o „dokonanie przestępstwa wobec nieletniej”

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, okulary i zbliżenie

źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1972288709744459&set=a.1379487469024589&type=3&theater

 


UDOSTĘPNIEŃ