Nauczyciele użyli przemocy w czasie egzaminów! Interweniowała policja

W Polsce od poniedziałku trwa zorganizowany przez ZNP strajk nauczycieli. Jest to efekt braku porozumienia strony ZNP z rządem.

Ogólnopolska akcja została już okrzyknięta największym protestem od początku lat 90. Polskie społeczeństwo jest mocno podzielone, ale podziały widać również wśród nauczycieli. W ostatnim czasie media podawały informację o „ścieżce zdrowia” jaką zorganizowali ubrani na czarno strajkujący nauczyciele swoim kolegom po fachu, którzy postanowili nie protestować.

Po chwili światło dzienne ujrzała sytuacja w której członkowie Komitetu Obrony Demokracji chcieli siłą uniemożliwić przeprowadzenie egzaminów. I teraz kiedy już wszystkim wydawało się, że już żadna granica nie zostanie przekroczona doszło do kolejnego, skandalicznego wydarzenia.

Do zdarzenia doszło w Zgierzu. Jak podaje portal Wirtualnej Polski, strajkujący nauczyciele mieli zaatakować wolontariuszy, którzy zgłosili się do prowadzenia egzaminów gimnazjalnych.

Gwizdanie, szarpanie i wyzwiska – tak mieli reagować strajkujący nauczyciele ze Zgierza, którzy pojawili się na szkoleniu wolontariuszy, mających przeprowadzić egzaminy gimnazjalne. Sytuacje opisał portal wp.pl.

– Na szkolenia dla egzaminatorów weszli nauczyciele. Było …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


UDOSTĘPNIEŃ