Drastyczny film! Podniosła ciężar i… Ludzie przerażeni odwracali głowy [WIDEO]

Od 7 kwietnia w Batumi trwają Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów. W piątek na pomoście stanęły w szranki kobiety ważące do 76 kg. Jedna z zawodniczek nabawiła się koszmarnej kontuzji. 30-letnia Francuska Gaelle Ketchanke próbowała podnieść sztangę ważącą 110 kilogramów. Zrobiła to tak niefortunnie, że złamała rękę w dwóch miejscach! Kibice zamarli z przerażenia. Niektórzy odwracali głowy!

Francuska Gaelle Ketchanke to utytułowana zawodniczka. Ma na swoim koncie trzy srebrne medale mistrzostw Europy, a dwa lata temu na Mistrzostwach Świata w Anaheim sięgnęła po brązowy medal. Wszystko jednak wskazuje na to, ze kontuzja, której się nabawiła w Batumi, może przedwcześnie zakończyć jej zawodniczą karierę.

Ketchanke złamała rękę w dwóch miejscach w trakcie trzeciego i ostatniego do sztangi ważącej 110 kilogramów. Zawodniczka była bardzo zdeterminowana. Gdy uniosła już sztangę nad głowę i wydawało się, że zaraz wstanie i zaliczy podejście, kibice usłyszeli przeraźliwy dźwięk. Coś głośno chrupnęło.

Jak podał Sky News, Gaelle Ketchanke złamała lewą rękę w dwóch miejscach. Prawdopodobnie ma zwichnięty łokieć!

Zawody były transmitowane na żywo w wielu stacjach telewizyjnych. Filmik trafił także do mediów społecznościowych. Jest przeznaczony do oglądania dla osób dorosłych i o mocnych nerwach.


UDOSTĘPNIEŃ