Tarczyński rzuca wyzwanie wdowie po Adamowiczu. Tego się nie spodziewała

Magdalena Adamowicz zyskała sporą popularność za sprawą śmierci swojego męża – Pawła Adamowicza, który przez wiele lat sprawował funkcje prezydenta Gdańska.

Niedawno Adamowicz oraz władze Platformy Obywatelskiej ogłosiły, iż jednym z głównych kandydatów Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego będzie właśnie żona tragicznie zmarłego prezydenta stolicy pomorza.

Wokół tej kandydatury powstało wiele pytań oraz wątpliwości. Wielu Polaków bardzo bulwersował fakt mocnego angażowania się wdowy po Adamowiczu w mediach. Nie brakowało komentarzy, które mówiły wprost, iż takie chwile powinno się spędzać na żałobie po zmarłym, a nie na lansowaniu się w mediach.

Aktualnie Adamowicz ma startować z górnej części listy Koalicji Europejskiej. Jej kompetencje co do startu kilku dni temu starała się podważyć Krystyna Pawłowicz. Dziś w odpowiedzi na całą dyskusje Dominik Tarczyński zaproponował Magdalenie Adamowicz debatę w języku angielskim w dowolnej stacji telewizyjnej. Poseł PiS podkreślił, że może to być nawet TVN.

Żoną zamordowanego prezydenta uczynił mnie tragiczny los. Dzięki ciężkiej pracy jestem doktorem prawa, wykł. UG, radcą prawn., MBA, absolwentką szkoły prawa niem. Uniw. w Bonn i prawa bryt. i UE org. przez Uniw. Cambridge, mówię po niem. i ang. I SZANUJĘ ludzi, Panią też — odpowiadała Adamowicz na pytania prof. Pawłowicz.

Pani Magdo, zapraszam na …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


UDOSTĘPNIEŃ