Prawica go pokochała! Teraz ujawniono mocne DOWODY, które go pogrążą [WIDEO]

Na polskiej scenie politycznej od zawsze pojawiały się persony, które jawiły się nam jako szlachetni mężowie stanu, zatroskani o los zwykłego Polaka. Niestety jak już wielokrotnie zdążyliśmy się przekonać, za pięknymi słowami, szło jedynie bolesne rozczarowanie. 

Ci politycy nie oszukują nas tylko na te ich indywidualne i egoistyczne korzyści, które płyną z politycznej prostytucji… Oni za każdym razem odbierają nam coś więcej i coś ważniejszego – odzierają nas z nadziei, wiary w cnoty i wartości. Najgorsze jednak jest w tym to, że przez  znieczulenie, które w nas narasta w skutek ciągłych rozczarowań politykami, którzy się na te wartości powołują, spowoduje, że w końcu przestaniemy zauważać i doceniać ludzi prawdziwie kierujących się wartościami.

Prezentowane w poniższym filmie oskarżenia i dowody w postaci screen’ów z rozmów i maili rzucają ostre światło podejrzenia na uczciwość posła Marka Jakubiaka. Z dowodów prezentowanych w nagraniu, wynika że projekt Federacji dla RP może być bezczelnym plagiatem. W mediach poseł Jakubiak prezentuje się nam na człowieka o szlachetnych wartościach i cnotach…

Czy jest to jego prawdziwy obraz? Czy może jest to tylko pozorowany miraż i nie różni się on od innych kłamców, oszustów i złodziei, których już wielokrotnie widziała polska scena polityczna.

Czy tak już się upodliliśmy, że wolimy znaną uśmiechająca się twarz plugawego kłamcy, zamiast nikomu nieznanego człowieka z pomysłami, które mogłyby coś faktycznie zmienić?

Odpowiedzi pomoże Wam znaleźć poniższe nagranie. Zachęcamy do wyciągnięcia własnych wniosków i rozważenia prezentowanych faktów.


UDOSTĘPNIEŃ