Wyciekła szokująca przeszłość Broniarza! Oto kim był w 1981 roku

Odbywający się strajk nauczycieli podgrzał emocje w społeczeństwie i na scenie politycznej. Został okrzyknięty największym protestem od lat dziewięćdziesiątych. Na czele ruszenia stanął Sławomir Broniarz, który przez opozycyjne media był od początku kreowany na bohatera. Ujawniamy szokującą przeszłość Broniarza.

Tymczasem wyciekła bardzo niewygodna prawda dotycząca przeszłości Broniarza. Ciekawe co na to teraz jego zwolennicy?

Sławomir Broniarz, szef Związku Nauczycielstwa Polskiego, człowiek który podczas strajku nauczycieli mówił non stop o godności, szacunku, umiłowaniu prawdy etc., w roku 1981, kiedy studiował na Uniwersytecie Łódzkim był zadeklarowanym, radykalnym komunistą. – czytamy na portalu telewizjarepublika.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Donald Tusk sprzedał Polskę! Zrobią wszystko aby ta lista zniknęła z sieci

Na twitterze pojawił się wpis, który poruszył internautów. Nastąpił wysyp komentarzy, jak można się domyślić” i pozytywnych i negatywnych

Szokująca przeszłość Broniarza

„Broniarz studiował historię na UŁ. Był wyjątkowo aktywnym komunistą . Podczas strajku studenckiego na Uniwersytecie(luty`81) miał ZAKAZ WSTĘPU na strajk.”

Przeszłość Broniarza
Przeszłość Broniarza, Twitter

W tamtych czasach z racji przekonań Broniarza (a był on według Papisa zatwardziałym komunistą), miał on zakaz wstępu na wszelkie strajki. Teraz sam te strajki organizuje. Większość ludzi w Polsce nie ma wątpliwości co do intencji działania przedstawicieli ZNP. To hucpa polityczna mająca na celu podbić słupki opozycji i zdeprawować obecną władzę.

Niestety wszystko odbywa się kosztem nauczycieli, którzy nieświadomie biorą udział w tym cyrku, oraz oczywiście uczniów. Polacy muszą mieć z tyłu głowy, że tu już dawno nie chodzi o podwyżki. Pieniądze są jedynie narzędziem do osiągnięcia politycznych celów.

To jeszcze nie koniec?

Wszyscy, którym wydawało się, ze to koniec problemów w szkolnictwie są w wielkim będzie, bowiem Sławomir Broniarz według informacji zamierza strajk reaktywować. Wydarzy się to zapewne na jesieni, kiedy w Polsce będą wybory, jednakże jeszcze nic straconego, bowiem jeżeli Polacy trzeźwo spojrzą po co kosztem dzieci organizowany jest strajk, nikt nie będzie miał żadnych wątpliwości.

Niedługo wybory więc tym bardziej powinniśmy o tym pamiętać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POLECAMY:

Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show

Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”

Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?

Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu

Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli


UDOSTĘPNIEŃ