Słowa Trumpa o Polsce przejdą do historii. Każdy powinien je usłyszeć

Donald Trump w Polsce. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump dokładnie we wtorek potwierdzi, że ponownie odwiedzi Polskę. Słowa jakie wypowiedział w naszym kierunku na pewno zostaną zapamiętane na długo.

Donald Trump stwierdził, że nie może się doczekać kolejnej wizyty w naszej ojczyźnie. Przypomnijmy, że w roku 2017 wizyta Donalda Trumpa była jednym z najwyższych rangą wizytacji w naszym kraju od lat. Wtedy też padło wiele deklaracji a nasze kraje miały odtąd rozpocząć długofalową współpracę opartą na równorzędnych warunkach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija internet! Lepiej usiądźcie

Wielu obserwatorów życia politycznego ostro krytykuje chociażby akt 447 który oceniany jest jako antypolski.

Prezydent USA złoży swoja wizytę w Polsce przy okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Donald Trump ponownie w Polsce

Donald Trump w Polsce. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump dokładnie we wtorek potwierdzi, że ponownie odwiedzi Polskę. Słowa jakie wypowiedział
Donald Trump w Polsce

„Nie mogę się doczekać (tej wizyty). Lubię ten naród” – powiedział Donald Trump dodając, że niezmiernie cieszy się ze wspaniałych relacji jakie posiadają USA i Polska. Biały Dom podkreślił, że to własnie Warszawa wystosowała zaproszenie do Donalda Trumpa, a on z chęcią oczywiście z niego skorzysta.

CZYTAJ TAKŻE:Pilne: Radioaktywna chmura nad Polską! Rosjanie to zataili

Wizyta prezydenta USA trwać będzie od 31 sierpnia do 2 września, informacje potwierdza szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski.

Bardzo wiele zaczyna mówić o tej wizycie szczególnie w kontekście wciąż pogarszających się stosunków polsko- żydowskich, bowiem od ostatniej wizyty Donalda Trumpa wiele się wydarzyło. Przypomnijmy chociażby skandale wywołane sowami Azari, czy kwestie sporne związane z muzeum Auschwitz.

Kolejną kwestią są wojska stacjonujące na terenie Polski i dalsze kontrakty oraz pomoc i wsparcie wojskowe dla armii amerykańskiej poza granicami naszego kraju.

Tak więc widzimy, że nie należy traktować tej wizyty rekreacyjnie, bowiem wiele może się po niej zmienić.

źródło: interia.pl

POLECAMY:

Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował

Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)

Kuba Wojewódzki przechodzi kryzys! Nie dał rady tego ukryć

Kurdej Szatan odchodzi z M jak miłość! Wszystko na to wskazuje!


UDOSTĘPNIEŃ