Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści! (Foto)

Od premiery świetnego serialu produkcji HBO pod tytułem „Czarnobyl” wiele się zmieniło. Bowiem cała zona, w tym także opuszczone miasto Prypeć odwiedzają tłumy turystów. Chcą zobaczyć na własne oczy miejsca, w których wydarzyła się ta tragedia. Jak podaje strona z portalu Facebook Napromieniowani.pl powoduje to kolejne zniszczenia symboli wybuchu w czarnobylskiej elektrowni atomowej.

Jak podaje strona Napromieniowani.pl, która zajmuje się tematyką związaną z katastrofami atomowymi i opuszczonymi miejscami. Na stronie znaleźć można relacje z Czarnobyla, Fukushimy, czy innych miast widm opuszczonych z różnych przyczyn.

Jak podaje strona w związku z niedawną premierą serialu „Czarnobyl” w HBO, tak zona jak i w szczególności miasto Prypeć przeżywają prawdziwe oblężenie turystów chcących na własne oczy zobaczyć miejsca, w których wydarzyła się jedna z największych tragedii drugiej połowy XX wieku.

CZYTAJ TEŻ: Pilne: Radioaktywna chmura nad Polską! Rosjanie to zataili

Wielu z nich to zwyczajni wandale, którzy jednak za nic mają to, że budynki i przedmioty tam pozostawione są swoistymi symbolami, świadczącymi o ogromie tragedii, która miała miejsce w 1986 roku. Jednakże część z turystów postanowiła zostawić po sobie pamiątki w postaci graffiti na budynkach.

Prypeć po Czarnobylu HBO

Poniżej zamieściliśmy zdjęcia, które zostały wykonane przez członków strony, a przedstawiają obraz zniszczeń dokonany przez tak zwanych turystów. Graffiti pojawiły się na sławetnym monumencie „Prypeć 1970”, czy Pałacu Kultury „Energetyk”. Zdjęcia poniżej.

Cała akcja okazuje się jednak mistyfikacją gdyż…

>>>CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA<<<


UDOSTĘPNIEŃ