Skandal w TVN! Wojewódzki propaguje symbol mordu Polaków! (wideo)

Jakub Wojewódzki to gwiazda stacji telewizyjnej TVN, która nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem takiej tendencji, jest przede wszystkim opowiedzenie się stacji po jednej ze stron konfilitu politycznego w naszym kraju.

Wojewódzki nieraz udowadniał swoim zachowaniem, że nie po drodze mu z wartościami patriotycznymi. Tak było niestety i tym razem. W programie Kuby Wojewódzkiego ponownie doszło do skandalu, który bardzo dotknął miliony Polaków.

Jednym z gości odcinka programu Kuby Wojewódzkiego był zespół z Ukrainy „Haydamaky”. Artyści postanowili wręczyć showmanowi TVN koszulkę, która wzbudziła liczne kontrowersje w polskim internecie. Na wcześniej wspomnianej koszulce była umieszczona podobizna kostuchy z kosą. Lider zespołu wręczając prezent, stwierdził, że to prezent od ukraińskich dziewczyn dla Wojewódzkiego.

Koszulka z kościotrupem wzbudziła liczne kontrowersje. Wielu skojarzyła się z tragicznym momentem w historii relacji Polsko – Ukraińskich. Chodziło mianowicie o kwestie rzezi wołyńskiej. Koszulka była w barwach flagi oddziałów banderowskich, które pozbawione honoru mordowały polską ludność cywilną, a w tym głównie bezbronne kobiety, dzieci oraz starców.

Niestety program Wojewódzkiego opiera się od samego początku na skandalach i atakach wobec swoich gości oraz ich wartości. Do dziś pamiętamy, jak w show byłego dziennikarza muzycznego doszło do włożenia polskiej flagi w psie odchody. To właśnie od tamtego momentu Wojewódzki stał się wrogiem numer jeden dla polskiej prawicy i środowisk patriotycznych.

Wojewódzki nie kryje się ze swoimi poglądami. W 2015 roku udowodnił, to w bardzo dosadny sposób zapraszając przed drugą turą wyborów Bronisława Komorowskiego, którego szansę na zwycięstwo z Andrzejem Dudą malały z każdym dniem. Mimo tak szerokiej promocji kandydata Platforma Obywatelski

WIDEO


UDOSTĘPNIEŃ