Oto lista państw, które mogą powstać po zniszczeniu Europy i rozpadzie UE! [WIDEO]

Powstała lista krajów, które mogą powstać w ciągu najbliższych 10 lat. W materiale wideo, który zyskuje popularność w zawrotnym tempie, próżno szukać dobrych wiadomości dla cywilizacji europejskiej i dla nas – naturalnych mieszkańców kontynentu.

Zestawienie przygotowane przez kanał „Topowa Dycha” jest bardzo ciekawe.

Twórcy kanału, jak zwykle, zadali sobie trud i sporządzili obszerny research. Okazuje się, że powstanie państwa Emiraty Europy to naprawdę realny scenariusz.

Rzecz jasna nikt nie wie, jak stworzone przez muzułmanów na terenie dzisiejszej Europy państwo miałoby się dokładnie nazywać, dlatego autorzy filmu przyjęli przybliżoną nazwę, nawiązującą do najbogatszych na świecie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Narrator zaznacza, że być może ten smutny dla Europy scenariusz nie nastąpi już w ciągu najbliższej dekady, ale wiele wskazuje na to, że może być nieuchronny.

Emiraty Europy to tylko jeden z krajów, które miałyby uzyskać status prawny na naszym kontynencie. Materiał przewiduje również niepodległość Katalonii, która chciałaby się odłączyć od Hiszpanii, podział Belgii czy odłączanie się od USA poszczególnych stanów, a na Bliskim Wschodzie – niepodległość Kurdystanu


UDOSTĘPNIEŃ